Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9honapos babám még nem mászik...

9honapos babám még nem mászik tudnék neki segíteni valahogy?

Figyelt kérdés

Egyébként nagyon ügyesen kúszik villám gyorsan egésznap a földön van.

felül leül magától feláll sőt ha megfogjuk a 2kezét akkor sétál, járkáltatni kell..

négykézláb áll és bugózni is szokott vagy hogy mondják ezt


2021. aug. 1. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém se mászik még és pár nap múlva lesz 9 hónapos. Én nem aggódom. A fenekét is emelgeti és ki is nyomja magát a talajtól de a kettő még nem megy együtt. Ő is kúszik, forog is. Ne siettesd.
2021. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos korig kell mászni. Miért siettetnéd?
2021. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 10 nap múlva 1 éves. Csak kúszik,de azt fénysebességgel. Nem mászik,felállni épphogy próbálkozik,nem is ül. Dévényes szerint semmi gond vele, 2x is voltunk. Gyakorolni kell vele kicsit. Szerintem innen már csak felallni fog és abból fog leülni. Ha aggódsz,elviheted szakemberhez de 9 hónaposan még bőven van ideje.
2021. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Pfff

Nekem egyik gyerekem sem maszott 😂


Kuszas majd felult es fellt, es jart. A maszas nem volt opcio kicsinek. Sokkal kesobb pl jatek kozben nezkezlaboltak pl kisautozasnal. Es oviban tornan.


Most 19 es 16 evesek. Kituno tanulok plane real targyakbol.

2021. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem feltétlen kell másznia. Ha kúszásból felül, feláll, és elkezd járni, az sem gond. Egy a lényeg, kúszásnál is meglegyen a keresztirányú mozgás,vagyis jobb kéz -bal láb, valamint bal kéz-jobb láb egyidejű használata.
2021. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!