Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom leesett a...

9 hónapos kislányom leesett a kanapéról. Történt ilyen valakivel? Bevittétek kórházba? Ott mit mondtak?

Figyelt kérdés
Szóval kislányom leesett a kanapéról, vagyis inkább lecsúszott. Négykézláb helyzetből ki akart ülni de túl közel volt a széle. Kb 40-50 cm magas lehet a kanapé, fejjel előre, a nyaka eléggé megbicsaklott. Ott ültem mellette 20 centire de egyszerűen hiába kapkodtam utána már késő volt. Nagyon rossz anyának érzem magam :'( sírt utána keservesen, pár percig, de megnyugodott. Ebédelni nem akart, nem is erőltettem, kapott cicit aztán elaludt. Szóval ha valakinek van hasonló sztorija, kérlek mesélje el mi volt. Nem tűnik amúgy vészesnek, agyrázkódása biztos nem lett én csak a nyaka miatt aggódok. De mozgatta kezét lábát nyakát mindenét.
2021. aug. 5. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kisfiam kétszer is leesett az ágyról. A fejét ütötte be, de nem lett semmi agyrázkódásos tünet, azóta is jól van, a második 1 hónapja volt, most 10 hónapos. Biztos nem kínoznám azzal, hogy emiatt orvoshoz meg sbo-ra viszem.
2021. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Egy telefonos konzultációra mindenképp felhívnám a gyerekorvost. Aztán majd eldönti, hogy rá akar-e nézni.
2021. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:
100%
A fiam többször is leesett. Ilyenkor normális hogy sírnak hiszen meg is ütik magukat és meg is ijednek, de ha nem látsz semmi furcsát a mozdulataiban akkor nem kell emiatt idegeskedni.
2021. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére azóta megy tovàbb minden mintha mi se történt volna. Köszi hogy megnyugtattatok :)
2021. aug. 6. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!