Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8honapos es nem kuszik nem...

8honapos es nem kuszik nem maszik?

Figyelt kérdés

Lanyom elsejen toltotte a 8honapos kort. Stabilan ul es a feneket huzza mondjuk elore es ugy kozlekedik, ulve korbeforog. Egy hete kapaszkodva felallt. De nem kuszik es nem maszik. Hasrol hatra forog, de amint hason van szuletesetol ordit. Parszor forgott hasrol hatra, de ahanyszor hason van vigyorog es a hatara fordul😅

Doktorno szerint nem indokolt a devenyes, a vedono no meg maglyara vetett, mert miaz hogy ezeket nem csinalja, keressek sos egy devenytornaszt.

Szeptemberbe van idopont 3nal is, mert erthetoen szabadsagon vannak.


2021. aug. 8. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Valóban érdemes felkeresni szakembert, mivel ennyire utál hason, az jelent valamit. Valószínű valami feszesség van neki valahol, ami miatt kellemetlen, fáj neki.
2021. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Azért nehogy már egy védőnő jobban tudja, mint a gyerekorvos! A befőtt meg elteszi a nagymamát.
2021. aug. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Idegrendszeri szempontból nem jó, ha kimaradnak mozgásfejlődési szakaszok.
2021. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Hogyan ult fel, ha nem kuszik es nem maszik?


En a vedonore hallgatnek, itt izom eredetu oka szokott lenni a mozgasfejlodesi elteresnek. Azt meg jobb mielobb kezelni. (A kesobbiek miatt meg szerencses lenne, ha a maszas nem maradna ki.)

2021. aug. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképpen vinném dévényeshez, valószínűleg feszes valahol.
2021. aug. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Hogy ült fel? Ha ültettétek, akkor ez nagyon el lett cs.szerintve. Ez a fenéken csúszás nagyon cuki látvány, csak épp teljesen vakvágány és káros.

Nem Dévény hanem neurológus kell ilyen esetben első körben!

2021. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Felulni ugy szokott, hogy fekvesbol altalaba belem, vagy valamibe megkapaszkodik es felhuzza magat.

Viszont a napokba azt vettem eszre, hogy amikor ul, abbol a pozbol probalkozik a maszassal. Csak nem jott meg ra, hogy a ket labat hatra kell huznia.


Egy neurologus mit vizsgal egy devenyessel szemben?

2021. aug. 8. 09:49
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
3-mas vagyok. Le lehet pontonzi, attól ez tény. Gyp szakember vagyok, erről tanultam éveket, ez a szakmám, nem csak egyéni vélemény.
2021. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Hát érdekes sorrend, az biztos. Lányomnak az ülés volt a mumus, mindent csinált, és mindent időben (vagy előbb) is, de az önálló kiülésre mégis csak aznap jött rá, amikor 10 hónapos lett. Szóval pl ő is előbb állt, sőt előbb is lépkedett kapaszkodva, mint ahogy ült.

A mászás még nem gáz, de kúsznia már illene ennyi idősen, szerintem is lehet hogy túl feszes, és ezért nem kényelmes neki hasalni, az meg ugye kéne hozzá. Ezért szerintem első körben Dévény, aztán ott úgyis megmondják, ha ne adj'isten nagyobb a gond, és neurológus vagy bárki más kell.

2021. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

"Egy neurologus mit vizsgal egy devenyessel szemben?"


Egy orvos mit vizsgál egy asszisztenssel szemben? Ilyen színvonalú a kérdés.

2021. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!