Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája se akart aludni,...

Más babája se akart aludni, mikor megtanult ülni meg mászni?

Figyelt kérdés
A fiam most tanult meg előre mászni meg ülni, és míg eddig simán elaludt a kiságyban, most a zenélő körforgót akarja leszedni, meg szépen ücsörög az ágyban alvás helyett. És fáradt, mert nyűglődik, de ha leszedem, akkor meg hisztizik. Ez normális, mostmár erre készüljek?
2008. dec. 9. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akar en irtam volna:)

Szerintem ez igy marad.Lesznek jobb es rosszabb napok. Nalunk egyik nap siman megy az elalvas a masik nap kataszrofa:)

9 honapos kisfiu anyukaja

2008. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi most leszünk 6 hónaposak.Pár napja rájött hogy tud mászni,és maga ülni azóta nagyon nehezen sikerül elaltatnom.Eddig 3óránként aludt,most meg 5.Szerintem ez most ujdonság azért csinálják,de talán pár nap elteltével minden a régi lessz.Az első kisfiamnál is csak 1 hétig tartott,aztán megint minden a régi lett.
2008. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom 9 hónapos, szintén ugyanez a helyzt. Nem alszik. Kiviszem a levegőre, hátha, de akkor meg repkednek a madarak, fújja a levelet a szél, ha még van olyan fa, vagy jönnek-mennek az autók, ami sokkal érdekesebb mint az alvás. A szobában pedig ordit, ha beteszem a kiságyba és menne a játékosdobozához kipakolni. Én már ráhagyom és ha látom, hogy tényleg közeledik a KO, akkor próbálom elaltatni, néha percek kellenek, de néha fél óra is, hogy a fáradtság miatt tényleg aludjon is ne csak pihenjen.
2008. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!