Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy este...

Mit csináljak, hogy este elaludjon?

Figyelt kérdés

6 hetes babám már egy hete fürdés után nem. vagy max. 1 órát alszik és utána nem lehet elaltatni, van úgy hogy 3 órán keresztül még.

Mi lehet a baj?

Fürdés előtt nem hagyom aludni, akkor sem fáradt annyira hogy elaludjon.


2008. dec. 9. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az en lanyom ennyi idosen ugyan ezt csinalta furdes utan szoszerint felelenkult! hajnal 1 kor meg hintaztattam hogy aludjon es olyan jol elvolt a hintajaba esze agaba se volt aludni, es egyik naprol a masikra at aludta az esteket!:)
2008. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A túl fáradt baba még nehezebben alszik el, mint amelyik egyáltalán nem fáradt! Lehet, hogy hagyni kellene aludni egy picit fürdés előtt is.

Egy ideig nekem is voltak ilyen gondjaim, azzal oldódott meg, hogy elkezdtem figyelni a lányom bioritmusát. Láttam, hogy mikortól fáradtabb, nyűgösebb. Előrehoztuk a fürdést annyira, hogy mire nyűgös lenne, már alhasson. Most 4 hónapos múlt, este 6-kor fürdik, utána szopi, legkésőbb 7-kor már alszik is. Amíg rá nem jöttem, hogy mikor érzi ő úgy, hogy itt az ideje az alvásnak, kínlódtunk rengeteget. Azóta viszont gond nélkül alszik.

2008. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok: nekünk nyűgibb napokon bevált a levendula illóolajjal illatosított mécses. A levendulától úgy alszik - na meg mi is - mint a bunda.
2008. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fürcsi elött ne aludjon sokat,játsz vele,fürcsi után kajcsi majdnem sötét szobában,utána ne büfiztesd meg,oldalára tedd le,sötét szobába.Nekünk bevált.Este 8tol reggel 6ig alszik folyamatosan.9 hetes kisbaba anyukája
2008. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!