Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is kifeszíti magát a...

Másnak is kifeszíti magát a kisbabája, és ez miért van? Most lesz 4 hónapos

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogy feszíti ki magát a babád?Az enyém is 4 hónapos lesz a jövő héten.Pár napja csinálja hogy megfeszül,felemeli a kis popsiját,és kidomboritja a hasát(remélem érthetően irtam le).Mi azt vettük le ebből,hogy akkor csinálja ha azt szeretné hogy felvegyük.
2010. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olyan mintha nyujtozkodna?Olyat nekünk is csinál és közbe olyan mintha nyomna,mint mikor kakilni akarna
2010. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem 5,5 hós, és akkor csinál ilyet, ha valami nem tetszik neki. pl. nem akar tovább a kiságyban lenni, vegyük ki, nem ízlik neki az étel, megunta az ölben levést stb. De ő mostmár visít is hozzá!
2010. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az enyém is mindig kifeszítette magát C alakban. Ezt akkor lehetett megfigyelni főként, mikor ölben tartottuk.

Sajnos nálunk kiderült az oka is. Kicsit részletesebben írd le, hogyan csinálja és mikor.

2010. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3 napja csinálja, kinyomja a hasát és felemeli a fenekét, és a fejét is egy kicsit hátrafeszíti, olyan minta hídba menne le, este felé csinálja, ilyekor nagyon nyűgös. Valamikor szopi közben is. Utolsótól kérdezném mi volt az oka?
2010. aug. 29. 16:34
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem fáj a hasa
2010. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt csinálta a kislányom. Utána jártam, mert idegesített és ráadásul sírt is közben. Nehezn emésztik még a laktózt és ilyenkkor kialakulnak ilyen görcsök. Kétfajta görcs van, amikor huzza fel a lábát és amikor feszíti. A lábhúzos az szeles görcsökre utal, a feszítés pedig laktóz emésztési problémára. Nem kell megílyedni teljesen normális , hogy nehezebben emészti meg majd egy két hét és abba hagyja. én sem kezeltem semmivel, magától helyre jött.
2010. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az én fiam akkor csinálta mikor unatkozott, vagy már elfáradt, vagy épp nem azt akarta mit mi csináltunk vele.

Amint már tudott pozíciót/helyet változtatni majdnem teljesen abbahagyta.

2010. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem azt mondta még régebben a gyermekorvos, hogy ne igyak sok tejet, mert állandóan kipattogott az arca, nem bizonyított, hogy a tejtermékektől, de nem ittam, és akkor rendbe jött, és szerda este ittam egy pohár tejet mert nagyon megkívántam, lehet hogy ez volt a baj. Tegnap este már nem csinálta.
2010. aug. 30. 07:44
 10/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tudom a kérdés már nagyon régi. Viszont az én 4 honapos 1,5 honapja feszegeti magat. Raadasul a dolog nem enyhul, hanem erôsödik. Mar teljesen el vagyok keseredve. Mi lett a babáitokkal?

Mi jartunk neurologusnal, de semmit se talalt..

pedig a fiam naponta tobbszor is csinalja, amihez sokszor örjöng, durvan visit is. Mi baja lehet? (Egyebkent nagyon konnyű tapszert kap..minden mas is rendben elvileg)

2019. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!