Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak egyedül tudok menni...

Ha csak egyedül tudok menni uh-ra a babával kenguruval, akkor menjek vagy ne?

Figyelt kérdés
Ott nem lehet felmenni babakocsival, mert kicsi a lift. Ott a vizsgálat alatt hova raknám? Segítség, aki ráér hétköznap nincs. Ti mit csinálnátok?
2008. dec. 10. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sokszor mentem nőgyógyászhoz az akkor nagyon pici fiammal, kenguruval. Én lazán megkértem az asszisztens nőt, hogy fogja meg. Meg is fogta a legnagyobb örömmel, sőt, behívta a többit is, hogy jöjjenek babázni :)
2008. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hová mész de minden rendelő vagy korházba van lagy lift.a beteg felvételnél szolnak ha látják hogy baba kocsival vagy hogy azt használd!ha kocsival kényelmesebb akkor menj nyugottan.ha meg kenguruval akarsz akkor szerintem segitenek megfogni stb a babád.
2008. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!