Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 és fél hós fiam egy ideje...

9 és fél hós fiam egy ideje kb 7x,8x kel ordítva éjszaka. Mit lehet tenni, hogy nyugodtan aludjon?

Figyelt kérdés
Először én mentem be mindig hozzá és cicire tettem, ezután el is aludt. Aztán váltottunk, mert már fájt a mellem a sok cicitől, és a férjem kezdett bemenni hozzá, csak víz és szeretet :-), ez annyira be is jött, hogy 2-3 éjszaka után egyszer vagy kétszer ébredt csak. Aztán most újra kezdte, és már teljesen kivagyunk, ráadásul reggel 6 körül már véglegesen fel is ébred. Két foga van kint, nem látom, hogy jönne máshol is. Amikor visszatesszük félálomban a kiságyába vagy felül vagy hasra fekszik és kúszik, amíg a feje nem koppan, akár egyből fel is áll. Vagy épp hasra vágja magát, egyik keze a teste alatt feneke az égben... Hogy lehet ennek véget vetni, mert ő is hulla fáradt meg mi is.
2010. aug. 30. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Viburcol kúpot, lefekvés előtt egy kúp pár napig. Szerintem, ha nem is látszik, fog lesz a bűnös.
2010. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam én is kérdezni.az én fiam is úgy ordít,mintha nyúznák,ő 9 hónapos.igaz,már van 7 foga,e egyiknél sem csinálta ezt.de most mintha a szemfoga jönne.adom neki a viburcolt mától én is.remélem használni fog.
2010. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szemfog ennyire húzós?? mert a doki szerint jön neki - nem adtam rá, mert múltkor, mikor az alsó első kettő jött, azokat nem mondta, hogy jönnének...
2010. aug. 30. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:
állítólag nehezen jön ki.mondjuk a kisfiam egyszerre 2-3 fogat szokott növeszteni,úgyhogy nem kizárt,hogy több is jön.doki nénink meg azt mondta,hogy a szemfog,meg a rágófog a legnehezebb.
2010. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen időszak mostanában, mondjuk ennyire nem durva, "csak" 2-3-szor kelt éjjel vagy csak egyszer, de nekünk ez is sok volt már, mivel már átaludta az éjszakát 2 hónapos kora óta, és valóban, ilyenkor visítva kelt, volt, hogy csak cicin nyugodott meg. Nálunk elmúlt, most 9 hónpos múlt, és 8 hónaposan kezdődtek ezek. Mostanában megint fél 10-től 6-ig alszik.... Csak kitartást tudok kívánni!
2010. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk a 2x kelés már nagyon jó lenne :-)
2010. aug. 30. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!