Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 3 hónapos...

Mit csináljak, hogy 3 hónapos kislányom éjszaka nyugodtan aludjon?

Figyelt kérdés
forgolódik álmában, nyöszörög, szinte óránként felkel.
2010. jan. 15. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ha csak forgolódik és nyöszörög, ne kelj fel hozzá, és megtanulja, hogy ilyenkor visszaaludjon. Csak akkor menj be hozzá, ha sír. Egy kis forgolódés és nyöszörgés természetes szerintem, végülis mi felnőttek is néha átfordulunk egyik oldalról a másikra. Örülj neki, ha nem üvölti végig az éjszakát! :)
2010. jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom ma 3 hónapos és ugyanezt csinálja ha felébred. Eddig én is kivettem ha nyöszörgött, nyomta a fekvőtámaszokat (a férjem így hívja, mert olyan, mintha tényleg azt csinálná), mert azt hittem éhes és megetettem. De ma éjjel erőt vettem magamon és hagytam nyöszörögni (persze én nem tudtam aludni tőle, csak hallgatóztam). Fél óra nyöszörgés után visszaaludt és csak 1 óra múlva nyöszörgött megint, de akkor már tuti éhes volt, mert "sikított is" és amikor kivettem elkezdett sírni, aztán olyan mohón evett mint még soha.

Szóval ki kell várni, hogy sírjon, mert ha nyögdécsel, akkor nem biztos, hogy éhes és vissza fog aludni.

Az az egy baj van ezzel, hogy amíg nyűglődik, én nem bírok aludni, mert velünk alszik egy szobában és én rajtra készen állok a szopira. :)

13 hetes kislány anyukája

2010. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugyan igy van nálunk is, egy szobába vagyunk a kicsivel. A kiságya ott van az ágy mellett, ha éhes csak kiveszem megszoptatom, vagy csak a cumit adom oda. Azóta rájöttem mi a baj: jön a foga, már látszik a ínyén alul a két pici fog. Csodálkoztam is hogy eddig jól aludt, most meg 3 napja nem birni vele. Mikor a hasa fájt sem sírt, csak csavargatta magát. De most legalább már tudom miért nem alszom. Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!