Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit csinál/csinált a...

Ki mit csinál/csinált a fényevő gyerekével,hogy egyen?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! 19 hós kosfiam egyszerűen fényevő...próbáltam vitacolan,marslakocskák,béres+cebion keverékét adni neki,semmitől nem lett jobb az étvágya.Vérvételre megyünk nemsokára.
2021. aug. 25. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ráhagytam. Ha éhes eszik. Most lesz 2 éves. Ha olyanja van egész nap alig kap be valamit máskor meg eszik rendesen. Amúgy ha nagyon nem eszik akkor olyat csinálok neki ami tuti lecsúszik. Palacsinta, valamilyen tészta, pizza. Na ezekből ha sokat nem is de mindig eszik
2021. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem jár bölcsibe? Az enyémmel csodát tett a közösség. Egyszerűen szeret gyerektársaságban enni. Itthon továbbra sem eszik normálisan, de ott legalább igen.
2021. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Letettem 2 féle ennivalót és hagytam. Ha éhes volt evett.

Nekünk az ovi hozott áttörést.

2021. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell vele semmit csinálni, eszik annyit, amennyire szüksége van. Ha nem enne a tiéd eleget, akkor már az orvos régen foglalkozna a dologgal, de ezek szerint normálisan fejlödik, fölösleges eröltetni, hogy többet egyen.
2021. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen én is kíváncsi vagyok hogy alakul a bölcsiben. Októberben kezd. 1 voltam
2021. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Olyan gyerek nincs, aki éhenhal, ha van lehetösége enni.

Az meg, hogy eröltetni akarod, hogy többet egyen, mint ami jól esik neki, kifejezetten árt. Minden gyerek eszik annyit,amennyire a fejlödéséhez szükséges, mégha ez a szülönek esetleg kevésnek is tünik.

2021. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi is megjártuk ugyanezt az utat. Mindent kipróbáltunk. Majd kértünk vérvételt. Minden rendben, kivéve az étvágya. De a doki, meg a védőnő is azt mondta, hogy nincs baj, csak mi aggódunk. Aztán feladtam. Eszik, amennyit sikerül. Most 8 éves és nincs 20 kiló se. De az állóképessége és az erőnléte nagyon jó. Sportol, nem fáradékony. Szóval beletörődtünk, hogy fényevő.
2021. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbáltunk mindent: táplálékkiegészítők, vitaminok, roboráló tápszer. Volt mindenféle vizsgálat, csak vashiányt találtak. Arra megkapta a kellő készítményt, mégse lett étvágya.

Nem voltak olyan napok, amikor jobban evett volna.

Közösség se hozott változàst.

Menet közben elengedtük az aggódást. Végül is családi vonás. Én is csak 2 gyerek után híztam meg (el).

Most 1 % a súly/magasság arányos percentilise.

2021. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
11kg ,elvileg nem sovány bár én nagyon annak látom.
2021. aug. 26. 09:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, teljesen lényegtelen, te milyennek látod, amíg rendesen fejlödik, addig eleget eszik.
2021. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!