Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek korai megkérvényez...

Szerintetek korai megkérvényezni a ( 6.hétben ! ) egy ingyenes baby dobozt amibe minden benne van amire szükségünk lehet szülésnél? -cumi, -betét ,pelenka és társai vannak benne

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Ehhez kell a kiskonyv. Meg az sem biztos,hogy megmarad. Barmi tortenhet meg, az is lehet,hogy az orvosig sem jutottal meg el,de ha igen, a vedonohoz akkor sem, tehat nincs kiskonyved amit lefotozhatnal,hogy mikorra vagy kiirva es ha lenne se kapnad meg egy het mulva. Kimondottan irjak,hogy a betoltott 26.(?!) het utan kuldik valamikor. Addig megint csak barmi lehet, bar en ezeket teljesen feleslegesnek talalom, de lenyeg a lenyeg.. ne erre alapozz,mert ez meg csak egy negyed toredeke sincs annak,amire szuksegetek lesz.
2021. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus mennyi paraszt..😃

Ha neked örömet okoz, nyugodtan kérd meg, semmi jelentősége. Miért is ne kérhetnéd, ha téged boldoggá tesz. Az elején még olyan megfoghatatlan a várandósság ténye, minden ilyen kis ráhangolódás valódibbá teszi🙂

Én egyébként megkértem egy csomó fèlét (dm, édeskisbabàm, sajât városomé..) és igenis voltak benne jó dolgok. Mam cumi, előkék, mam cumisüveg.. bár ténylef nem szülésre kellettek, de hasznâljuk őket. A szórólapokat meg kidobtam. Na bumm😃

2021. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
5%

Ja és csak a városihoz kellett a kiskönyv..

12es

2021. szept. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Jesszus mennyi paraszt, aki képes körbe járni a várost egy etetőcumi meg egy kis csomagos popsitörlő miatt, mert annyival is kevesebbet kell megvenni...😂😀


6 hetesen meg persze, rohanni kell az ingyen sz@rságokért...

2021. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát 14es.. Én baromira ráértem körbejárni a várost.. A munkámat nem folytathattam terhesen, mert olyan munkakörben dolgoztam. Ezek pedig tökjó indokok voltak egy jó sétára. Egyébként meg nem feltétlen azért volt hasznos mert 3 popsitörlővel előrébb voltam, hanem mert kipróbálhattam többféle terméket, hogy melyik jön be.. egy tubus popsikrém pl 4ezer ft... a 4.termékminta jött be nálunk..Örültem, hogy nem kellett megvennem 4 tubus krémet feleslegesen, még ha nem is haltam volna bele. Elvileg erre lett kitalálva a termékminta, miért baj ha valaki él vele..
2021. szept. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!