Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért értetlenek a szülők?

Miért értetlenek a szülők?

Figyelt kérdés
10 km-re laknak egymástól.Amíg nem volt meg a babánk,nem volt olyan gáz,hogy hétvégén utazgattunk.Mikor meglett a fiunk,közöltem,nincs utazgatás,hanem egyszer itt,egyszer ott,ha nem tetszik a rendszer haza sem megyünk.Voltunk nyaralni mindkét mamánál.Most hétvégén megyünk haza,anyuék a sorosak,meg amúgy is nagyimnak lesz szülinapja,megyünk albérletet keresni.Erre anyósom kitalálta,hogy hozzájuk is menjünk be.Mondtam,legközelebb,mert nem szaladgálunk,ez volt megbeszélve.De szerintem megsértődött.
2010. aug. 30. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni anyósod is a rendszert, csakhát biztos nagyon szeret Benneteket, és látni szeretne. :) Ez így normális. Gondolj bele, ha nem mondta volna, hogy menjetek be hozzájuk is, akkor az meg Neked esett volna rosszul. Sztem nagyon jól csináltad, hogy van ez a rendszer, megszokják, és nem lesz semmi probléma.
2010. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kell neki.
2010. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az fel sem merül benne,hogy ott az autó,beleülnek és eljönnek.
2010. aug. 30. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Na hát akkor meg mondd neki azt, hogy most Anyudékhoz mentek, de pár nap múlva meg menjenek ők hozzátok (az autójukkal). Akkor nem lehet sértődés :)
2010. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak a hétvégére megyünk.egyébként anyu is be szokott próbálkozni,de elég neki egy fél mondat és nem sértődik meg.
2010. aug. 30. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!