Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikortól a feleség otthon...

Amikortól a feleség otthon marad a babával, onnantól már nem egyenrangú a férjével, nincs beleszólása semmibe, az apa dönt, mert az anya nem dolgozik, nincs annyi bevétele, gyerek szinten van?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk pl nem így van. De mondjuk nekem van megtakarításom és a lakás fele is az enyém. Marmint nem úgy, hogy rám írták, mert feleség vagyok, hanem én fizettem a saját pénzemből. Ja és 450 nettó a fizetesem, így a csed jó volt, a gyed nem sok, de oké.
2021. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

20 éves munkaviszony után dolgoztam.

Fizum a 450 közelében sincs bruttó sem, nemhogy nettó. Igaz, csak két diplomám van.

2021. szept. 4. 14:01
 13/14 anonim ***** válasza:
20 eves? Hany evesen szultel?
2021. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már leírták előttem,hogy egy normális,egészséges kapcsolatban ez nem így van. Csak annyival egészíteném ki, hogy nem mindenhol a férj keres ám jobban. Vagy ha én többet kapok amíg otthon vagyok a gyerekkel ,mint a férjem fizetése,akkor neki nincs beleszólása semmibe ?:D
2021. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!