Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a babam es egyaltalan...

3 hetes a babam es egyaltalan nem kakil magatol kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

3 hetes a babam

A korhazba meg kakalt magatol

Elejetol kezdve tapszeres sajnos egyaltalan nincs tejem hiaba probalkoztam szoptatni

Szenved egesz nap annyira faj a hasa szelcso segitsegevel kakal csak :’( Dr no kb szarik rank szerinte ez termeszetes egy tapszeres babanal.... voltunk Vele Heim Pal korhazban is ott is ugyan ezt mondtak hogy meg kell tanulnia

De konyorgom 3 het alatt mar meg kellett volna szerintem

Akit adok neki a hasfajasra Coli confort, espumisan,biogiai

Hiaba konyorgok a dr nonek hogy kuldjon el valami kivizsgalasra nem hajlando

Mar teljesen kivagyok :’(

Kihez forduljak? Elviszem maganba is csak valaki kerem segitsen

Elso babam!


2021. szept. 6. 12:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Gasztroenterológus hogyan vizsgalja meg? Ugye nem ilyen vastagbel tukrozes stb?:(

Szelcsovel kakal es puha is neki a kakaja

Nagyon aggodom erte nagyon hasfajos :’(

2021. szept. 6. 14:13
 12/22 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert kap a baba? Az én lányom Beba Supreme Ha Startot eszik és talán pár alkalommal ha fájhatott a hasa de nem volt gond a pukival és a kakival sose.
2021. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Milumil konfort 1

Pukival nalunk sincs gond

2021. szept. 6. 14:28
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem, semmi tükrözés. Végignézte a bőrét (azt lehet csak az épp elég durva tej kiütések miatt) meghallgatta a bélhangokat, megnyomogatta a pocakját és feltett egy pár kérdést, másra én nem emlékszem.
2021. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Gyerek gasztroenterológust kell keresni.
2021. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen

De ezek alapjan meg is tudjak mondani ha baj van? Mert ugyan ezt csinaltak neki Heim Palban is es a dr nonk is

2021. szept. 6. 20:16
 17/22 anonim ***** válasza:
A fiam 4 hónapig csak szélcsővel tudott kakilni. A hozzátáplálás megoldotta és el is hagytuk a csövet.
2021. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Uristen 4 honap az rengeteg ido

Es erre mit mondtak az orvosok?

Ez is termeszetes jelenseg volt szerintuk?

2021. szept. 7. 06:30
 19/22 anonim ***** válasza:

17 vagyok én nem kérdeztem azzal tudott kakilni, anyatejes volt, semmi baja más nem volt. 3.gyerekem 20 éve kisgyermek nevelő vagyok, ha baja van az látszik, de hogy csak így kakil az nem baj.

A gyümölcsök segítettek és azóta is ha nincs egy nap kaki kap gyümi pürét és megy is kakilni 2.5 éves.

2021. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Most kakil vagy nem kakil? A kerdesedbok ugy tunt, hogy miota haza mentetek nem kakilt. De itt irod hogy kakil puhat. Akkor nincs gond
2021. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!