Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újszülöttek születési...

Az újszülöttek születési anyakönyvi kivonata és a TAJ kártyája honnan érkezik? Két hete szültem és még nem érkezett semmi

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A születési anyakönyvi kivonatot a helyi polgármesteri hivatal állítja ki, mi személyesen mentünk be érte. Szerintem nem telefonálj.
2021. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk be kellett menni az önkormányzathoz az anyakönyvi kivonatért (abba a városba, ahol szültem). A taj kártyája 7-10 nap volt mire megjött.
2021. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is abba a városba kellett mennem a születési anyakönyvi kivonatért ahol szültem, a taj kártyát postázták.
2021. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7 hete szültem, az anyakönyvi következő héten jött attól az önkormányzattól ahol szültem, a lakcímkártyával egy borítékban. A taj kártya szintén a szülést követő héten, az állandó lakcím szerint illetékes megyei kormányhivatal tb osztályáról.

(Viszont míg az ismerőseim az adókártyát tök hamar megkapták, én több, mint egy hónapot vártam rá)

2021. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: megkaptad őket?
2021. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!