Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fordulhat elő ilyen, a...

Hogyan fordulhat elő ilyen, a szülők nem vették észre, hogy más babát visznek haza?

Figyelt kérdés

Hódmezővásárhelyen a kórházban másik babát adtak haza. A szülők meg haza is vitték, már otthon kapták a telefont a kórháztól, hogy csere történt.


Nekem is van gyerekem, 1 nap után már 1000 közül is megismertem volna. Nem még a hazaadás napján...


Ti mit gondoltok erről? Előfordulhatna veletek?


2021. szept. 12. 15:31
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
2021. szept. 12. 15:32
 2/45 anonim ***** válasza:
23%
Nem épp értelmiségi emberek. Ennyi a titok.
2021. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
21%
Azt még talán (megértem) elhiszem, hogy a kórház figyelmetlenségből más babát ad ki, de, hogy az anya nem veszi észre, hogy nem az ő gyereke az durva. 2 napig (vagy tovább) vele volt, szoptatta és babusgatta és nem tűnik fel neki, hogy nem az övé. Számomra ez a furcsa és a hihetetlen. Én személy szerint felismertem a saját gyerekemet amikor mentem érte a csecsemősökhöz. És ezek után még hírverést is csinál a család.
2021. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Én nagyon rossz állapotban voltam a sürgősségi császárom után. Oxigénhiány, elkékülés órákig az őrzőben, stb. De még így is, levegőért kapkodva is megismertem a lányom 1 nap után.

Érdekes eset, az biztos. Jó, hogy időben kiderült.

2021. szept. 12. 15:52
 5/45 anonim ***** válasza:
89%

Azt olvastam, hogy abban a kórházban nincs rooming in, ami azt jelenti, hogy az anya kizárólag felöltöztetve találkozott a gyerekével 3 óránként. Amikor eljött a kiadás ideje, a babát felöltöztették az ő kisfiuk ruháiba, betakarták az ő takarójukkal, úgy adták oda. Ilyen körülmények között nem csoda, ha nem ismerte fel a cserét.

Nem kéne a babákat elszakítani az anyjuktól, és akkor mindenki felismerné a sajátját. (Tudom, itt soha senkivel nem fordulhatna elő ilyesmi, de maradjunk a földi halandók szintjén, akik néha benéznek dolgokat).

2021. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
17%
Elég ránézni a szülők fejére, már bocsánat, az IQ szintjük összesen nem üti meg a százat szerintem. Én sem tudtam volna összecserélni a kislányomat egyetlen másik babával sem, ezt egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, nem tudom mennyire kell ehhez figyelmetlennek lenni.
2021. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező,én pont ezt mondtam a páromnak,hogy az első pillanattól megismertem a babánkat,nem értem hogy nem vették észre.
2021. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
82%
Ha valóban úgy van ahogy a 5. válaszoló írta, akkor simán megtörténhet szerintem. Be volt öltöztetve, úgy adták át, siettek talán mert végre mehetnek haza, és nem tűnt fel. Ettől eltekintve nálunk a baba végig ott volt annó, én is felismertem a sírását meg őt magát is, én öltöztettem, tettem hordozóba induláskor és előtte is max a kötelező vizsgálat stb miatt nem volt mellettem. De ezek mi vagyunk, nem tudjuk mennyire volt fáradt és milyen hatással van rá. Amúgy engem is babaként másnak adtak a kórházban, de a szüleink egyből rájöttek :)
2021. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
83%
Hát nézd, én anno császárral szültem és nem volt baba mama szoba. Szülés után totál kómában voltam még, amikor megmutatták, utána pedig csak etetésre hoztak ki. 5 nap alatt arra a párszor negyed órákra láttam. Nem, nem ismertem volna fel a tobbi ujszulott közül.
2021. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
79%
Csodás, hogy itt mindenki szuperanya aki öt perc imprinting után azonnal felismeri három kmről is a gyereke nyuffogását, de a valóság más. Az én gyerekemet komplikációk miatt aranyóra helyett elvitték öt perc mellkason lét után. Két órával később kaptam vissza, annyira kivoltam hogy jó pár óra eltelt, mire ténylegesen képben voltam és felismertem. Onnantól nonstop velem volt, két nap után nyilván megismertem volna. De ha háromóránként szopni hozzák sapkában, bugyolálva, akkor lehet én is benéztem volna... Nem véletlen, hogy ez régen is előfordult párszor.
2021. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!