Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fordulhat elő ilyen, a...

Hogyan fordulhat elő ilyen, a szülők nem vették észre, hogy más babát visznek haza?

Figyelt kérdés

Hódmezővásárhelyen a kórházban másik babát adtak haza. A szülők meg haza is vitték, már otthon kapták a telefont a kórháztól, hogy csere történt.


Nekem is van gyerekem, 1 nap után már 1000 közül is megismertem volna. Nem még a hazaadás napján...


Ti mit gondoltok erről? Előfordulhatna veletek?


2021. szept. 12. 15:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
41%
16 a kérdés az volt,hogy velem előfordulhatott volna-e.A válaszom még mindig határozott nem!
2021. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
74%
Nekem rossz az arcmemóriám így direkt memorizáltam az arcát a gyereknek, mert pont ettől tartottam 😃 nekem elképzelhető hogy valaki nem ismeri meg így.
2021. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
68%
A másodikat felismertem volna - a szeme mellett lévő piros folt miatt, de az elsőt 50-50%, borzalmas az arcmemóriám
2021. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
57%
Ciki, nem ciki én felismertem a gyerekem a kórházban. Arról nem beszélve, hogy legalább 20-30 képet csináltam is róla. És én is csak felöltöztetve, bepólyázva kaptam meg mindig.
2021. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
36%
Nézzétek meg facebookon az illetőket...nem lesz több kérdésetek.
2021. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
42%
Ott úgy adják csak ki a gyereket, hogy letakarják egy textil pelussal, aki nem olvasta volna…
2021. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
67%

Én extra nehezen ismerem fel az arcokat. Több mint 10 napig voltunk bent a szülészeten a kisfiammal, de simán elcserélhették volna. Ha a haja színe és a neme stimmel, sose jövök rá, mi történt.

Legfeljebb, ha rajta felejtik a karszalagot.

2021. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

26!

És a szülő meg se nézi, ugye? Mesélj még...


Csak megnézem, kit viszek haza, nem?

Vagy átveszi a szülő letakarva (Az arcán is rajta van? Ez fulladásveszélyes!), és alá se néz? Nagyon hihető..

2021. szept. 12. 22:00
 29/45 anonim ***** válasza:
36%
21: nem, az a leírásban szereplő többedik kérdés. Az eredeti az volt, hogy hogyan fordulhatott ez elő. Hát így. Ahogy évtizedekkel ezelőtt az simán előfordulhatott hogy ellopták szülők gyerekeit vagy hazavitték és full nyugodtan felnevelték másét, aztán felnőttként derültek ki a turpisságok. A szülők face-en való csekkolgatása helyett tanulni kell az ilyen esetekből, hogy ilyen véletlenül se fordulhasson elő.
2021. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
46%
29: igen, pl ha nem vagy biztos abban, hogy az első múmiára bugyolált baba akit a kezedbe adnak a tiéd, akkor pl nézd meg a karszalagját, hogy megbizonyosodj arról, hogy a tiéd vagy sem. Az emberek 99%-nak ez evidens.
2021. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!