Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fordulhat elő ilyen, a...

Hogyan fordulhat elő ilyen, a szülők nem vették észre, hogy más babát visznek haza?

Figyelt kérdés

Hódmezővásárhelyen a kórházban másik babát adtak haza. A szülők meg haza is vitték, már otthon kapták a telefont a kórháztól, hogy csere történt.


Nekem is van gyerekem, 1 nap után már 1000 közül is megismertem volna. Nem még a hazaadás napján...


Ti mit gondoltok erről? Előfordulhatna veletek?


2021. szept. 12. 15:31
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
48%
Én sem biztos hogy megismertem volna, ennyi. Ezért is van a karszalag.
2021. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
52%
30: így van. De ne haragudj, egy kórházi osztály nem engedheti meg magának az ilyen tévedéseket. Azt nem fogjátok fel, hogy ennek a következménye, hogy esetleg olyan beavatkozást végeznek el a gyereken, ami felesleges. Ezért kell a kórházat felelősségre vonni, és nem a szülőket szekálni.
2021. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem (túl azon, hogy miért nincs rooming in...), hogy a kórház hogyhogy nem ellenőrzi kiadás előtt, hogy a baba karszalagja meg a szülők adatai stimmelnek-e... a szülők azt se tudják, merre van előre, fáradtság, hormonok, esetleg császárból lábadozás, stb., a kórháznak kellett volna észnél lenni! ennek alapnak kéne lennie.
2021. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

de hogy a kérdésre válaszoljak: nem tudom megítélni, előfordulhatna-e, mert olyan helyen szültem (császárral), ahol a babám végig mellettem volt hálistennek.

33as voltam

2021. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
48%
32: nyilvánvalóan egy beavatkozás előtt le kell vetkőztetni a gyereket és akkor megnézik a karszalagját, nem az első találomra elvett babán fognak kísérletezgetni. A kórház is hatalmasat hibázott, de a szülők is rohadt szerencsétlenek voltak ebben a helyzetben, két hülye találkozásából meg ez lesz. Legalább a kórház észrevette előbb a hibát, a szülőknek mikor tűnt volna fel?
2021. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

35: gondolod ahol kiadás előtt nem ellenőrzik, ott egy beavatkozás előtt majd alaposan fogják? Hát, optimizmus az van.


Egyébként meg a hazavivő szülők akár rosszhiszeműek is lehettek volna, és eltűnhettek volna a gyerekkel. Nem játék ez.

2021. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
63%
Mielőtt kiadják nem kell levetkőztetni, de már egy egyszerűbb vérvételhez, sztetoszkópos vizsgálathoz is le kell.
2021. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
64%
37: kórházi ruhákban megy haza a gyerek, nem sajátjában?
2021. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
38: nem végig saját ruhában van? :O (33 és 34 voltam)
2021. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
64%
#38 Szegeden benti (kórházban kapott) ruhában van a gyerek. Hazamenetelkor te öltözteted át sajátba, amit beviszel.
2021. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!