Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fordulhat elő ilyen, a...

Hogyan fordulhat elő ilyen, a szülők nem vették észre, hogy más babát visznek haza?

Figyelt kérdés

Hódmezővásárhelyen a kórházban másik babát adtak haza. A szülők meg haza is vitték, már otthon kapták a telefont a kórháztól, hogy csere történt.


Nekem is van gyerekem, 1 nap után már 1000 közül is megismertem volna. Nem még a hazaadás napján...


Ti mit gondoltok erről? Előfordulhatna veletek?


2021. szept. 12. 15:31
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
64%
Nem sajátban vannak nálunk sem.Kórházi ruhában vannak végig.
2021. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
65%
36# Hát igen..Nekem az jutott eszembe, mi van ha balesetet szenvednek hazafelé vagy visszafelé. Soha nem lehet tudni...borzasztó. Döbbenetes ez a fejetlenség. Ennek ellenére a kórházat alig hibáztatja valaki, viszont az anyát, aki lehet h alig él, alig aludt, alig áll esetleg olyan izgatott mint még soha, őt keresztre feszítenék..
2021. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Először megdöbbentem a cikken, majd olvastam az ötös hozzászólást, és rájöttem, hogy igenis előfordulhat az ilyesmi. :)
2021. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

43!


A baba arca sosincs eltakarva! Amúgy is az arcát jegyzed meg.


Nem hiszem egyszerűen el, hogy pár nap után nem ismerte fel a kisbabája arcát.

Nem beszélve arról, hogy a szoptatás nem 2 perc.

Azalatt ismerkedhet a babájával. A hangjával is, és az arcával is. Azok szabadon láthatóak/hallhatóak!

2021. szept. 19. 23:29
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, most én sem tudom elképzelni, hogy össze tudtam volna téveszteni a kisbabám egy másikkal, amikor mentem a kezelőbe a gátsebemmel, ezer közül megismertem a babám sírását, rohantam vissza hozzá. De nálunk is rooming-in volt.

Valóban, az arca akkor sincs eltakarva, de nem ismerjük a helyzetüket. Akkor még összemosódnak a nappalok az éjszakákkal, lehetett stresszes a hölgy. Ismétlem, nem úgy akarom beállítani, hogy ez természetes, csak emberből vagyunk… :) Én kicsit úgy vagyok vele, hogy örüljünk, hogy számunkra ez ilyen elképzelhetetlen/döbbenetes, de ne törjünk pálcát mások felett.


#43

2021. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!