Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja, ötlet?

Miért csinálja, ötlet?

Figyelt kérdés
2 hete kezdődött, a kislányom minden áldott éjszakát végig sír, persze álmában, nagyokat sóhajt, felsir, van amikor csak pár másodpercre, van amikor tovább, kezével állandóan szemét, arcát dorgoli, majd szét csapja a kezét maga mellé, a szem dorzsolos mozdulatnal a lábát is húzza, ez megy egész éjszaka, hosszú órákon keresztül valamikor tényleg egész éjjel, percenként, ezt egyértelműen álmában csinálja, mert ha felkeltem mosolyog, nem sír. Olyan mintha rosszat almodna, és ezt intenzíven élne meg, na de két hete, egész éjszakákat? Kétlem hogy fájna neki valami, mert nappal nem fáj? Csak is kizárólag akkor csinálja ha alszik, néha a nappali alvásnal is, bár azok általában normálisak. 6 hónapos
2021. szept. 17. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

Jönnek majd az új hullámosok a növekedési meg fejlődési ugrásos baromságokkal.


Valószínűleg fogzik és fáj neki, a fogzási fájdalom éjszaka erősebb, ha fáj a fogad és nem veszel be gyógyszert neked is estére, éjszakára erősödik mikor lazulás az állkapocs.

A felsóhajtás pedig azért lehet, mert a főleg felső fogak növekedése gyakran okoz orrmandula duzzanatot, fülgyulladást.


Estére próbálj neki fájdalom csillapítót adni. Ne gél, ne inyvackokat, fájdalom csillapítót

2021. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Pedig lehet növekedési fejlődési ugrás is, nem tudom miért lenne ez baromság.

De amúgy abba egyet kell értsek elsővel, hogy simán lehet a foga az én fiam is akkor "aludt" így amikor jött a foga, nekünk se használtak ezek a gélek semmit, én az algofex baby-t ajánlom, a patikus nagyon dicsérte és nekünk bevállt.

2021. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!