Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel éjjel fél...

Miért sír fel éjjel fél óránként? Valami ötlet, mit csináljak, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
7 hós, anyatejes babám eddig átaludta az éjszakát. Kb két hete éjjel ébred 1-2x,eddig vissza tudtam altatni simizéssel. Pár napja fél órànként van,hogy 10 percenként kel, csak sétálgatásra alszik vissza. 1 és egy fél foga kint van,adtunk neki panadolt éjszakára de nem hatott. Próbáltam magam mellé venni, de ugyanùgy felsír. Jobbra- balra dobàlja magát. Inni, enni nem akar. Kezdek kimerülni. Ja, napközben max. 3 x fél órát alszik. Nem nyügős.
2011. jún. 2. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi még csak 6 hónaposak vagyunk,ilyet eddig nem tapasztaltam nálunk,DE a barátnőmnek hasonlót csinált ilyen idősen a babucija és sajnos az derült ki,hogy nem fogadta el már az anyatejet a kicsije.Éhes is volt,ő sem tudott aludni.Tápszer lett a vége,illetve megkezdték a hozzátáplálást.Ez persze nem biztos hogy nálatok is így van,lehet hogy tényleg csak a fogacskái növögetnek és az miatt érzékenyebb.Én azért beugranék vele egy gyerek orvoshoz,biztos ami biztos.Puszi nektek!
2011. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez volt a helyzet... :S én kb 2 hónapig bírtam ezt, majd altató tusfürdő, borostyán lánc, kajában váltás... mindent kipróbáltunk, és vmi segített, azóta már átalussza az éjjelt 1évesünk... sztem próbáljatok meg az étkezésében változtatni, kicsit többet adni neki, v nemtom...lehet éhes.
2011. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti a foga lesz. Nálunk is szokott ilyen lenni, napokig, akár hetekig nem alszik miatta. Aztán van jobb időszak is, mikor a fog pihen, aztán megint jön.

Ha nagyon nem birod, akkor 1-1 éjszak adjál neki germicid kúpot. Nálunk az az egy ami használ. Kitartást!

2011. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

6,5 hós lányomnál ugyanez a helyzet, azzal a különbséggel,hogy csak cicin nyugszik meg,s ehogy msáhogy. Az első foga múlt héten jött ki, szinte észre se vettük, most jön neki mellette egy, hát ezzel viszont nagyon szenvedünk, érzem,hogy dudorodik az íne, de nem bír kibújni. Nagyon szenved a drágám. Éjfél-egy óráig alszik, onnan legalább fél óránként ébred reggel 7ig. És ez megy kb 6-7 napja. Nem kellemes.

Panadol, Nurofen nálunk sem használ, Viburcol kúpot próbáltunk most, talán valamivel jobb a helyzet.

Kitartás!!!

2011. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! Most próbálok több kaját adni neki, aztán meglátjuk az éjszakát.
2011. jún. 2. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Na mesélj milyen volt az éjszakátok?Javult valamit a helyzet?
2011. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Hát ùgy néz ki javult, 1 x ébredt, de simizésre visszaaludt. Tegnap sokkal több kaját kapott. Remélem ez volt a baj, és most már rendben lesz. Köszönöm nektek!
2011. jún. 3. 08:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan csak ennyi volt!!!Gratulálok!Puszi nektek!
2011. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!