Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor viszitek/vittétek...

Hányszor viszitek/vittétek sétálni a pár hónapos babátokat egy héten?

Figyelt kérdés
A szomszéd nyanyák azzal vannak elfoglalva, hogy én nem viszem eleget. Való igaz, vihetném többet, de nyilván megvan az oka, hogy miért nem teszem. Tudom le kellene sz*rnom, hogy mit beszélnek, de rendkívüli módon idegesít, hogy ahányszor kimegyek az erkélyre, hallom, hogy rajtunk témáznak.

2021. szept. 21. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minden nap, kivéve ha szakad az eső. Most várandós vagyok a második babával, így nem minden nap van erőm le- és felcipelni a gyereket a másodikra. Olyankor kiülünk a teraszra kicsit levegőzni.
2021. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi családi házban lakunk, úgyhogy kifejezetten sétálni csak heti 1-2 alkalommal megyünk, de amúgy sokat vagyunk kint, mindennap kint altatom.
2021. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Társas házban laktunk akkor még, de minden nap mentünk, volt hogy kétszer is. Még esőben is. Egyszerűen nem bírtam a bezártságot, muszáj volt sétálnom, friss levegőt szívni, pedig utálta a gyerek a babakocsit, ölben szeretett lenni, már elaltatva indultunk, kenguruval a csomagtartóban. Amikor már ülni tudott, akkor már élvezte a kocsizást.


Különben azért KELL minden nap, akár többször is levegőn lenni már az egész piciknek is, mert az immunrendszernek kell a napfény, a friss levegő, mint ahogyan a felnőtt embernek is. Mi fagyban is mentünk, természetesen megfelelően felöltözve, a gyerek folyton kint akart lenni 2-3 évesen is, a legnagyobb hóban és zimankóban is.

Sajnos ez elmúlik, 11 éves, és úgy kell kirángatni időnként, hogy ne bent kockuljon :D

2021. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En minden nap viszem, vittem, rosszabb időben egy orara, jobb időben akár 3 is. Egyébként ő nagyon jol elvolt mindig bent is, pici korában inkább nekem kellett a levegő, séta. Mióta jár, azóta lett neki is "fontos" hogy kiszaladgalja magát.
2021. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Heti 2-3-szor viszem.

2 óránként eszik és refluxos, így evés után nem szerencsés letenni vagy babakocsiba betenni mert összehányja magát. Ha meg túl sokat várok etetés után, akkor alig hogy elindulok vele, ordít hogy éhes.

De nyáron amúgyis csak esténként mertem kivinni, amikor már nem tűzött a nap. Most ősszel könnyebb lesz a logisztika, mert bármikor lehet majd a nap folyamán, és remélem a hozzátáplálással majd javul a helyzet ami a refluxot illeti.

2021. szept. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!