Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tanácsoltok, véleményetek...

Mi a tanácsoltok, véleményetek a cumiról? Nem akarom rászoktatni, csak néha annyira nyügös, fáradt, hogy odaadom neki, de ha már elaludt kiveszem a szájából.

Figyelt kérdés
Ti használtok?Vagy mit tanácsoltok a napközbeni altatáshoz???Kérlek irjatok annyira el vagyok keseredve.
2008. dec. 11. 13:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Én sem vagyok ellene,én is csak a foga miatt félek.De remélem nem fog annyira rászokni:-)Jó babázást!!!
2008. dec. 11. 18:04
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
Én teljes mértékben ellene vagyok, minden ilyen tárggyal önmagadat helyettesíted. Miért baj az, hogy bekapja a kezét, vay az ujját? Nem attól lesz ujjszopó nagyobb korában, hogy ezt megengeded, hanem mert pótolni fog vele valamit, amit most nem adsz meg neki. Ezenkívül, a kis keze mindig kéznél van, nincs hajladozás, szaladgálás, ha leejti a cumit. Hát igen, fel kell venni és szeretgetni, ha nyűgös, dehát a babánk, nem egy cserepesvirág, hogy szép csendben üljön. Egyébként az enyém sem nagy alvó nappal, fél óra, de ez nem egy gond, éjjel alszik. Most öt és fél hós, csak anyatejes, és amikor hosszabban (2 percnél tovább, mondjuk)szopja akezét, akkor éhes vagy hiányzom neki, s akkor szopizunk, ha kell félóránként, ha kell négyóránként. Változó,hogy hogyan szopunk, de tök kiegyensúlyozott lesz, ha ezt megkapja.
2008. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!