Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyi pelenkával könnyebb lenne?

Bugyi pelenkával könnyebb lenne?

Figyelt kérdés
8 hónapos a fiam. Mostanában szinte lehetetlen bepelenkázni, állandóan forgolódik össze-vissza, alig tudom ráadni a pelenkát. Bugyi pelenkával vajon könnyebb dolgom lenne?

2021. szept. 24. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mi is pont ezért váltottunk bugyipelusra.
2021. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem már nagyobb, még bugyipelenkával sem mindig egyszerű, de a nadrágpelenkát már egyáltalán nem tudnám ráadni. Max álmában😀

Bugyipelenkát lehet állva, az öledben ülve, forgolódva🙈

2021. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk egyáltalán nem könnyebb, mert mire betalálnám az egyik lábát, a másikat kiveszi 😁
2021. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A lábak miatt én is aggódok kicsit, de talán így is könnyebb lesz. Majd meglátjuk. 😄
2021. szept. 24. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebb lett, de nekem extrém önálló gyerekem van, akit lehet azzal motiválni, hogy ő csinálhatja. Tehát tudtam neki mondani, hogy "most dugd bele a lábad, most pedig a másik lábad. Most pedig segítek, hogy fel tudj állni, és megigazítom." Így nagyrészt együttműködő volt. (Persze nem mindig, de nagyrészt.)
2021. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem biztos. Próbáld ki. De én még kitartanék a helyedben, mert az igazi közelharc csak ezután jön. És azért ezek jóval drágább pelenkák.
2021. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ekkor váltottunk bugyira, mást már nem is lehet ráadni. Szerintem kényelmesebb is már az ennyira mozgós babáknak.
2021. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamennyivel könnyebb. Állva pelenkázom de van amikor ellenkezik és kibújik az egyikből mire a másik lyukba belerakom a lábát.
2021. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!