Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ragaszkodtok ti is a kinőtt...

Ragaszkodtok ti is a kinőtt babaruhákhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon sok eladó babaholmit látok, kis ruhák, cipők, játékok, nekünk is sok van ilyen amit már kinőtt a kislányom és nagyon jó állapotba van és már nincs hová pakolni, gyűjtögetem mert sajnálom őket eladni. Anyukám szerint jó lesz majd a kis tesónak amit mi évek múlva tervezünk talán 5-6 év is lesz mire jöhet a következő baba, ezért nem biztos, hogy érdemes eltenni, de megválni sem tudok tőlük. Ti mit tesztek a kinőtt ruhákkal gyűjtögetitek vagy eladjátok őket, elajándékozzátok?

12 hós kislány anyucija:)


2010. szept. 1. 12:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én eladom vagy elajándékozom őket!Vszínű nem lesz már több babám sajna(1 kisfiam van),de ha lenne is hát megveszem újra:-)
2010. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én nem bírok tőlük megvállni :)

lehet hogy majd lesz kistesó, addig semmiképp, de ha nem lesz, szerintem én akkor sem adom el őket, legalábbis most még nem bírnám, majd idővel ha nem lesz helyünk tőlük, akkor lehet majd másképp gondolom, de most még nem menne

2010. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pont ezen morfondírozok egész nap, mert tegnap hívott egy ismerős, hogy esetleg nem-e adnám el a kis ruhákat amiket már nem használunk. De olyan nehéz tőlük megválni. Nem tudom mi legyen, de azt hiszem eladom őket. Pár év múlva ha esetleg lesz tesó, addigra úgyis besárgulnak meg minden. Meg ha fiú lesz, úgy sem adom rá a szoknyát meg a rózsaszín cuccokat. Meg egyébként is nekem annyira jó volt kis ruhákat venni a pici lányomnak mikor még teres voltam vele. Ezt a következőnél sem hagynám ki úgysem. Úgyhogy akkor megint csak nem kellenek a mostani már kinőtt ruhák. :-)
2010. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!