Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukakat keresek akik...

Olyan anyukakat keresek akik kis korkulonbseggel vállaltak kistesót, tudnátok segíteni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tippek tanácsok észrevételek érdekelnének, hogy kinek mi hogyan vált be kis korkulonbsegu kistesóknál. 4 hónapos lesz a kislányom és már rajta vagyunk a projekten, csak szeretnék felkészülni lelkileg :) ha esetleg valaki viberen is elérhető a témával kapcsolatban azt megkoszonom. Olyanok írjanak legyszi akiknek van tapasztalata a témában nagyon köszönöm!


Plusz ha tudtok honlapot blogot vlogot bármit a témával kapcsolatban az is érdekelne, facebookom nincsen szóval fb csoport az nekem off sajnos



2021. okt. 5. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
13 hónap van a gyerekeim között. Mi érdekel?
2021. okt. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11 honap van a gyerekeim között. Kérdezz konkretabban:)
2021. okt. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

18 hónap van köztük


Mi érdekel?

2021. okt. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy hogyan sikerült megoldani az első évet például? Otthoni munkát fozest boltba menetelt? Ugyanannyira tudtok odafigxelni mindkettőre? Ugyanannyi törődés és szeretetet tudtok adni nekik ? Mire figyeljek oda hogy mindketten boldogok és kiegyensúlyozottak legyenek?
2021. okt. 6. 10:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Féltékenység van ?
2021. okt. 6. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:

3. Vagyok


Nálunk erős a féltékenység


Az első fél év sétagalopp volt az azóta 1 évhez képest.( most 1,5 a kicsi)


Nekem az eleje nem volt vészes, pedig mind2 gyereket szoptattam is.


Segítségem nem nagyon volt, a vásárlást leszámîtva


Pont akkor robbant a covid, azt a férjem csinálta..

De ő ebben az időben teljesen kiesett.

Munka mellett heti4 nap suliban volt még plusz 4 órát, ha itthon volt a vizsgáira tanult.



Lehetett volna több segîtséget is kérnem.pl anyukámat főzés segítségre megkérni, de akkor neki sok gondja volt, műtétek stb.. de nem kellett...


rendelni is lehetett volna, de az első 1,5 hét után ez is flottul ment.


Ha gond volt hordoztam a kicsit.. ha a naggyal volt, akkor őt tettem a hátamra.


Nálunk a fèltèkenysègből voltak, vannak gondok..


Őszinte leszek

A 3. Gyerekről emiatt mondtunk le.

2021. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Uhh emiatt aggodok nagyon:( mi nem szeretnénk harmadikat egyáltalán, kettőnél meg akarunk állni, nem tudom hogy lehetne elkerulni ezt a féltékenység dolgot... és a sétákat hogy oldottad meg ? Egyik hordozó másik babakocsi? Vagy egyik hordozo másik gyalog ? Babakocsi és gyalog ?
2021. okt. 6. 11:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Elején hordoztam holaz egyiket hol a másikat másik babakocsi


Vagy a sajàt kertben voltunk


Később pedig fellèpővel, vagy sètàlva a naggyal

Most pedig futóbiciklivel és motorral jönnek.

2021. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nálunk sosem volt féltékenység, imádják egymást. Sokan riogattak az eleje miatt, hogy mennyire nehéz lesz 2 babával, ez sem jött be. Nagyon jó alvók mindketten, a déli alvást pedig gyorsan összehangoltam, így lett egy kis extra időm magamra. Kifejezetten laza volt az eleje, főleg ha összehasonlítom a dackorszakos időszakkal. Na ahhoz kell türelem. 😄

Sétához mi vettünk tesókocsit, amíg nem ment stabilan a nagy, utána szimpla babakocsi és gyalog a nagy, aztán ahogy elindult a kicsi is, együtt sétálunk. Főzni mindig tudtam mellettük, pedig nem vagyok egy 20 perces tésztával letudós, imádok a konyhában pepecselni. Hallgattunk sok zenét már akkor is, énekeltem, táncoltam nekik, így sosem unatkoztak. Boltba mindig együtt megyünk, heti 1x hkn du., vagy hétvégén. Vagy az van, hogy az egyiket beviszem, a másik marad a férjemmel, vagy olyan boltba megyünk, ahol van kint játszótér és akkor egyedül megyek be, a férjem pedig kint van a gyerekekkel. Az odafigyelés és a szeretet mennyiségével sem volt problémánk oviig, akkor viszont extra odafigyelést igényeltek mindketten, amikor a nagy elkezdte, a kicsi pedig még itthon maradt. Féltékenység ekkor sem volt, csak mindannyiunknak furcsa helyzet volt. 😊 Most 4 éves a nagy, 3 éves a kicsi, szeretnénk még 2-t ugyanilyen gyors egymásutánban. Nekünk nagyon bejött a kis korkülönbség.

2021. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dejo nektek !!! Remélem nekünk is könnyen megy majd, köszönöm a választ
2021. okt. 6. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!