Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi korkulonbseg van a...

Mennyi korkulonbseg van a gyerekeid közt?

Figyelt kérdés

Másképp (elobb/ kesobb) vállaltad volna, vagy így volt jó?

Mi 2 évet tervezünk,de hiába próbálom egyik fülemen be, másikon ki engedni.. mindenki nyaggat h kevesebb kell, de komplikált szülésem volt,csaszarmetszessel.. ugy erzem kell meg ido,h kiheverjem , meg a szervezetemnek is kell ido, erzem..

Ti hogy vállaltátok a másodikat? Nem féltetek nagyon a szüléstől, az első után??



2018. júl. 9. 15:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%

Nem, az első császár volt, de mindenképpen nagyon hamar szerettünk volna 2. babát, abszolút a kis korkülönbség híve vagyok, és szerettem volna visszamenni dolgozni is.

1,5 év lett és nagyon bevált.

A 2 évet én nem tartom soknak, szerintem a sok 3 évnél kezdődik.

2018. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köztünm 3 év van a testvéremmel, anyukám azt mondta tökéletes volt, de csak mert megúszták a testvérféltékenységet, ami gondolom igen ritka.:/
2018. júl. 9. 16:10
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
A 2 év korkülönbség sok?? Khm...Hát szerintem marhára ne foglalkozz senki véleményével. Nekem 2 éves a fiam, és ha most itt lenne egy újszülött biztosan megőszülnék, szerintem a 3 sokkal jobb, mint a 2..
2018. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
5,5 év, majdnem 6. Ennyi idő kellett, hogy "megérjünk" egy másik gyerekre is. A fiam és a mi szempontunkból is. A szülés volt a legkevesebb amitől féltem.
2018. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
koztunk 10 ev van. Nekunk mukodik.
2018. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk 7 év van, teljesen jó.
2018. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%
13 és fél hónap van a 2 nagy között, még 2-t szeretnénk, max 2 év különbséggel, de inkább így, pici szünetekkel. 😊
2018. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
43%
2 év 8 hónap, volt egy kicsi féltékenység az elején, de hamar összenőttek, jó így, egyáltalán nem sok.
2018. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
37%
Még nem született meg a második,de ha időre érkezik,akkor majdnem 2 hónap híjján 4 év lesz közük.Így terveztük eredetileg is. Nem félek egyáltalán a szüléstől.Bízom benne,a rossz része olyan gyors lesz mint az előzőnél.
2018. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%

19 hónap az első és második kislányom között, a második és harmadik között 3 év. Így terveztük.

Szeretnénk majd 4. gyereket is, 2-3 év múlva.

2018. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!