Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legnehezebb "időszak"...

Melyik a legnehezebb "időszak" szerintetek?

Figyelt kérdés

A kisfiam most 14 hónapos, megvan épp fázva. Az első 3 hónapot végig ordította a hasfájás miatt, utána jött a fogzás. Mindegyik elég nehéz volt. Jelenleg megvan fázva és egyszerűen szörnyű a helyzet.

Miután kinövi a hasfájást (már amelyik baba hasfájós) azután szerintem ez a legnehezebb "időszak" amíg megvan fázva. Igaz, hogy jobbik esetben csak pár nap de az a pár nap borzasztó. Napközbe alszik összesen 10 percet, nyűgös, mindenért sír, a taknya szinte a szájába fele folyik (már bocsánat), orrszívót ha meglátja ordít, zsepkendővel próbáltam neki törölni de már kikezdte a kis orrát ezért kénytelen vagyok lefogni amíg leszívom az orrát. Este is egész végig fent van, szenvedés az egész. Ti mit gondoltok, vagyis szerintetek/nektek melyik a legnehezebb?


2021. okt. 7. 22:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Másfél hétig tartott a megfázás, utána elmúlt, viszont most újra folyik az orra és szívnom is kell... Katasztrófa. Neked is kitartást kívánok!
2021. okt. 22. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!