Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabáddal melyik időszak...

Kisbabáddal melyik időszak volt a legkönnyebb és melyik a legnehezebb? (1 évig bezárólag)

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 15:19
 1/4 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nekem az első 2 hét volt a legkönnyebb, igazából evett-aludt, sosem sírt. A legnehezebb 2 hetes korától 3 hónapos koráig volt, ekkor volt a hasfájós időszak, állandó sírással, nem tudott kakilni, minden éjszaka hajnalig hurcoltuk, de csak nem volt jobb a helyzet! :) Így utólag nem is tudom hogy bírtam ki annyi időt alvás nélkül!
2015. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónap nehezebb volt a hasfájás miatt, aztán már nem volt gond, a fogzást is jól viselte.
2015. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legnehezebb az eleje volt kb. 2-3 hónapos korig. Utána nagyjából egyforma volt. Ha mégis mondanom kellene valamit, akkor olyan 8-9 hónapos kora körül volt a legkönnyebb.
2015. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első 3 hét szörnyű volt. Utána csak unalmas. 6 hótól volt már jó,mikor igazán értelmes lett. Aztán 14 hótól meg folyamatosan elég nehéz,mert olyan hisztis hogy csak na,pedig aztán nincsen elkényeztetve... 2 éves múlt 3 hónappal.
2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!