Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-8 hetes babával, hogy...

6-8 hetes babával, hogy telnek az éjszakáitok lefekvéstől reggelig?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

9 hetes babám múlt éjjel konkrétan kb. másfél óránként felkelt. Mire vissza tudtam volna aludni, megint nyösznyetett.


Egyéb napokon olyan 3 óránként ébred éjjel, szopizik és visszaalszik. Nem tudom, most mi volt a baja.

2010. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igazán mélyen csak éjféltól alszik a kislányom, és aztán 3 -2és fél óránként kell szoptatnom, de cserébe durmolunk sokszor 9-10ig is! velem alszik így sokszor észre sem veszem, hogy amikor szopizik akkor mikor alszunk be, de úgy tünik, hogy 5 perc elég szopira és alvás van aztán.... mert neked hogy alszik???
2010. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom kb 6 hetes kora óta alussza át az éjjeleket. Este 8-9-től reggel kb 6-ig. :) De előtte is csak egyszer kelt fel 2-3 között.

Neked hogy telnek?

2010. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Én kisfiam sajnos 3 hetes kora óta csak tápit kap.Már 1 hetes korában kezdett fájdogálni a hasa,ami mostanra időnként nagyon durva rohamokban jön rá.Mint most is 2 napja :(.Éjfélkor alszik el,kb 2-3 óra ORDÍTÁS után,majd annyira kifárad,hogy reggel 9 körül ébred.Kap Infacolt és Gripe W felváltva,+ most egy ismerősöm és a védőnőnk javaslatára 2 napja kap Viburcol kúpot este 1-et lefekvés előtt.Sajnos (a betegtájékoztatón is rajta van) kezdetben felerősíti a tüneteket és később fog igazán hatni neki.Már nagyon várjuk..teljesen kikészültem már.
2010. jan. 5. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok...

nagyon kemény lehet végigkisérned a fájdalmait. mihamarabbi gyógyulást, a kolika max 3 honapig tart, aztán vége .... kitartást nektek

2010. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!