Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesség 13.hetén már meg...

Terhesség 13.hetén már meg lehet venni a baba ágyat vagy még várjunk?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 11:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Várjatok vele. Bőven ráér még.
2021. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon korai szerintem..nekem mar nagy hasam volt,mire megvettuk
2021. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%

Első vagyok.


Ez csak egy tapasztalat, és nem mérvadó, végső soron te döntesz róla, de gondoltam leírom.


Anyukám munkatársa néhány éve teherbe esett. 12 hetes volt, amikor megvette a babakelengye nagy részét, egy héttel később pedig elvetélt.

2021. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha most van rá olyan akció vagy szállítási lehetőség, akkor nyugodtan.


Sajnos bármikor meghalhat a babád, születése után is pár naposan/hetesen, felesleges erre apellálva várni.

2021. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Elég genyóság ijesztgetni. Azt veszel meg, amit akarsz. A kritikus 12 héten túl vagy. Ezzel az erővel 37 hetesen se vedd meg, mert mi van, ha pont rá 2 napra lesz baj.
2021. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Első, statisztikailag a 12. Hét után a vetélés esélye kevesebb, mint 1%, ami a 20. Hétig ennyi marad, a 20. Hét után pedig halva szülésről beszélünk, szintén 1% az esélye.

Szóval ilyen alapon soha nem lehetne semmit venni, mert sosem lehet kizárni mindent.

2021. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Hogy lehettek ilyen buták, ilyeneket írni egy kismamának.

Ha épp akciós, akkor vedd meg nyugodtan. Nem mindenki tudja egyszerre az utolsó hónapban megvenni az összes cuccot.

2021. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem nem ijesztgetes, csak benne van a pakliban.

Viszont ezek szerint en a 24.heti halvaszulesemmel az 1%-ba tartozom, egyutt egy masik novel akit a korhazbol kuldtek haza hajnalban,hogy nem kell meg szulnie es nincs is baja, reggelre pedig mar meghalt benne a gyerek. Ugyanez megtortent egy harmadik novel is, 37.heten egy ismerosom csaladjaban. Szerintem az az 1% az tobb,az orvosom szerint is,de ki tudja.


Viszont a 12.heten bevasarolni tenyleg teljesen felesleges, barmi tortenhet es ezen kivul pedig,ha mindent megveszel akkor mi marad kesobbre? Olyan jo vasarolgatni es nezelodni es szepen lassan keszulni. Ha mindent beszerzel mar most,akkor kesobb csak unatkozni fogsz, ha nem, akkor pedig sokkal tobbszor van lehetoseged baba boltokba jarni es kivalasztani mit es hogyan kepzelsz el stb. En ezert se vennek meg semmit sem egyenlore, csak nezelodnek.

2021. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

“Mindent”

A kiságyat szeretné megvenni…

2021. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy megveheted. Nem ettől lesz baja a babának, ha ne adj isten lesz. Tavaly mi is megvettük korán a nagyobb dolgokat, akkor jött be a vírus és zártak le mindent, nem akartunk várni. 13 hónapos a kislányom, szóval nem zúdult anno a fejemre a balszerencse, csak mert megvolt korán a kiságy és a babakocsi.
2021. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!