Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes terhes vagyok,a...

11 hetes terhes vagyok,a covid elleni oltást fontolgatom,bár àprilisban enyhèn átestem rajta.Èrdekelne akik terhesen oltattak ès megszületett azóta a babájuk,minden rendben van e a picivel.Beadassam szerintetek?van mèg antitestem.

Figyelt kérdés

#baba #Covid oltás #Terhesen oltattak
2021. okt. 17. 19:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
64%
2 oltásom is volt, a baba túl egészséges:D csak a karom fájt és azt hiszem 11. Héten még nem kaphatsz oltást.
2021. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mondta a haziorvos hogy, egyenlőre biztos hogy nem kaohatok harmadikat (első 2 oltasnal nem voltam terhes még)
2021. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 Farkas999 ***** válasza:
69%
Azt gondolom, akkor jársz el helyesen, ha az orvosok tanácsát kéred ki és nem a laikusok egyéni tapasztalatai, véleményei alapján hozol döntést.
2021. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
42%

A 13as valaszoloval ertek egyet.

A 4es valaszolo remelem felfordul.

En mar beadattam kettőt. Modernat javasolta az orvos. Kettő is. Illetve parom is , aki vegyész.

A harmadikrol is megkerdeztem az orvost. Van még ellenanyagom. A valasza: ellenanyag szinttol fuggetlenul javasolja a harmadik oltas felvetelet is.

Nagyon joban vagyunk vele vagy 15 eve.

De ne hallgass senkire. Rám sem kell. Csak az orvosokra, akikben megbizol.

2021. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
71%

Én májusban,és júniusban kaptam az oltást(Pfizer)augusztusban pozit teszteltem

Ma vagyok 9 hetes,hamarosan megyek megnézetni,mennyi az ellenanyag szintem

Azt mondta a nőgyógyászom,a háziorvosom is,hogy ha megfelelő értékű az ellenanyag szintem,akkor ne vegyem fel a 3.oltást

2021. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
44%
Ez csak az én véleményem, de szerintem ne adasd be. Ki tudja milyen rejtett betegségeket hozna elő a vakcina. Ha egészséges vagy, teljesen felesleges. Egy esetleges stroke, trombózis, hajhullás, stb után már hiába mondod, hogy "bárcsak ne oltattam volna be magam". Ez a vírus nem halálos, ha el is kapod oltatlanul, túléled, és legalább természetes immunitás alakul ki. De ha te mégis vállalni akarod a vakcina esetleges durva (akár halálos, vagy életreszóló) következményeit, legalább várj vele míg megszületik a baba. Legalább az ő egészségét, életét ne kockáztasd.
2021. okt. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
36%

Ez a vírus nem halálos, ha el is kapod oltatlanul, túléled, és legalább természetes immunitás alakul ki.


Ezt mondd azoknak a kismamáknak, akik belehaltak...

Gyógyszert terhesen nem adnak rá (tapasztalat), romolhat a tüdőkapacitás, ami a baba méretei miatt egyébként is kevesebb, aztán anyuka szépen megfullad a kórházban... Ha mázlija van, a babát kiveszik császárral, de ki tudja, nála mit okoz az oxigénhiány.

2021. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
52%
Jézusom 16-os. Nem halálos??? Te melyik univerzumban élsz? Hogy lehet ilyen tanácsot adni, hogy ne adasd be mert nem halálos? Kár, hogy te valószínű sosem fogsz azoknak a gyerekeknek a szemébe nézni akiknek az anyukájuk ebbe a nem halálos vírusban halt meg.
2021. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
35%
Ja kérd ki az orvos véleményét, aki csak egy fizetett közcsicska és mondja a betanult szöveget.
2021. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
60%
16. válaszoló... mi ismertünk olyan kismamát, aki 7 hónapos terhesen halt bele a covid-ba... Tüdőgyulladás, majd kórház. Ott császármetszés, a baba ment a koraszülött osztályra. Ezután az anyának vagy 10-féle gyógyszer, amivel együttvéve nem tudták a lázát lehúzni. Intenzív osztály. Lélegeztetőgép, majd halál. Apuka egyedül maradt egy koraszülöttel és egy két évessel. Nagyszülők teljesen lerobbanva. Most is majdnem elsírom magam, ahogyan leírom.
2021. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!