Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes terhes vagyok,a...

11 hetes terhes vagyok,a covid elleni oltást fontolgatom,bár àprilisban enyhèn átestem rajta.Èrdekelne akik terhesen oltattak ès megszületett azóta a babájuk,minden rendben van e a picivel.Beadassam szerintetek?van mèg antitestem.

Figyelt kérdés

#baba #Covid oltás #Terhesen oltattak
2021. okt. 17. 19:07
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem oltatsz akkor viszont vigyázz magadra kellőképpen, maszk bviselés, kerüld a tömeges rendezvényeket, a párod furodjon le és egyből dobja szennyeskosárba a ruhát amint hazaérkezik.Én 2 oltás után itt vagyok egy makk egészséges babával és most adattam be a 3. Oltást is, így atadom a védelmet szoptatással.
2021. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

#41


Ugy látom van akinek nem tetszik , hogy nem lett bajotok az oltástól. Pedig ők jobban tudják, hogy majd lesz.

Remélem, amíg ez bebizonyosodik számukra esetleg nem üti el őket egy busz, vagy kapnak szívinfarktust, rákot.. és megérik ezt a boldog napot. Hiszen ők minden szakemberrel szembe menve, sokkal jobban ismerik ezt a technológiát, és különben is kő akarnak íratni minket, de legalábbis az 5g csipszet feldugva irányítani, hogy több tv-t vegyünk, de azt biztos, hogy Pisti bácsi nevesincs faluban agyába belekotorászni. Az olyan izgi.

2021. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!