Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes terhes vagyok,a...

11 hetes terhes vagyok,a covid elleni oltást fontolgatom,bár àprilisban enyhèn átestem rajta.Èrdekelne akik terhesen oltattak ès megszületett azóta a babájuk,minden rendben van e a picivel.Beadassam szerintetek?van mèg antitestem.

Figyelt kérdés

#baba #Covid oltás #Terhesen oltattak
2021. okt. 17. 19:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
54%
Higyannyal... Persze.... Talán olvass kevesebb konteót, és több valódi hírt.
2021. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
49%

#19


Mit fogsz tenni, amikor orvosra lesz szükséged, mert valamikor lesz, arra mérget vehetsz, ha ennyire nem bízol bennük? Melyik "közcsicskához" mész majd el? Szégyelld magad! Meg se erdemled, hogy ellasanak!

2021. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
2021. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Nem oltatom magam ,a nőgyógyászom is ezt javasolta,mivel már átestem rajta ,van antitestem is ès minden vakcinán fel van tüntetve amúgy hogy várandósoknak nem ajànlott .Enyhe tüneteim voltak ès làzam.sem volt ,így ha el is kapom újra a szervezetem felismeri ès nem lenne súlyos lefolyása
2021. nov. 12. 16:29
 25/42 anonim ***** válasza:
51%

2 oltásom volt terhesen, pfizerrel és csak a karom fájt( az mindig fáj egy napig) most szülés után meg beadattam a modernát és 2 napig hőemelkedésem volt hidegrázással, viszont semmi bajom nem lett tőle és a baba is makk egészséges.

Meg kell nézetni idővel mennyi benned az ellenanyag, mert van akinek rengeteget csinál a szervezete és sokáig védett, más meg egyből kifogy az antianyagbol és mehet oltatni magát.

Amúgy a 12. Hét után lehet oltásra menni, de itt figyelembe kell venni mikor lettél koronás és a szerint várni kell az oltással.

2021. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
37%
A baba lehet MÉG egészséges, később majd meglátjuk miként alakul. Mindenesetre jó egészséget nektek! Én egyetlen egy vakcinát sem adattam be és egészségesek vagyunk, nem voltunk betegek pedig volt beteg a környezetünkben.
2021. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%
Ez az oltás ugyanolyan mint a többi, csak influenza helyett koronavírus van benne, de nem újították rajta semmit. A babám egészséges, sőt túl jól fejlődik.
2021. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
#27: Sinopharmot kaptál terhesen?
2021. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Csak pfizert és modernát adnak terhesen. Ismerősöm nem terhesen kapott sinopharmot és kutyabaja.
2021. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

#26


Bárki babája lehet most MÉG egészséges..

Igy nem lehet élni. Ilyen eletfelfogassal. Ennyi erővel sose szülj, mert bármikor meghalhat.

Ahogy a nővéremé 6 éve 9 honaposan.

2021. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!