Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt nálatok olyan hogy a...

Volt nálatok olyan hogy a bébiőrben sírást hallottatok, és mikor átmentetek a baba aludt az ágyában?

Figyelt kérdés
Pontosan felettünk (panel) is kisbaba van, és nem tudom hogy érzékelné-e őt is
2010. szept. 3. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat h azonos frekvencián van két bébiőr és a felsőszomszéd babáját hallottad. Próbálj csatornát váltani. De olyan is van (nálunk sokszor megesik) h babám fordul egyet és felsír (egy oááá), majd békésen alszik tovább.
2010. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sokszor van ilyen. Felsír a babám, vagy sír egyet-kettőt és mire átmegyek már alszik is tovább, mintha mi sem történt volna. A sírásából nem tudod esteleg megállapítani, hogy a te babád sír-e? Egyébként nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a másik babát is hallhatod benne (ha elég hangos), mert nálunk ha ugat a szomszéd kutya (kertes ház), akkor a bébiőrben tisztán hallom az ugatást.
2010. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nincs meg a baba. Csak azért kérdeztem mert már olvastam több ilyet is, és érdekel hogy mennyire gyakori ez. Főleg úgy hogy tényleg pont a mi leendő babaszobánk felett van a másik pici szobája. Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. De aztán lehet hogy tényleg csak arról van szó ilyenkor hogy csak mire beér az anyuka vissza is alszik a pici.
2010. szept. 3. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egyértelmű volt, nem visszaaludt a fiam,mire átértem, mert amíg nála voltam, és láttam,hogy alszik, addig a szomszéd szobában még mindíg hallatszott a sírás a bébiőrben.Mi is panelban lakunk,itt nagyon vékonyak a falak, nem kell bébiőr.Én ki is kapcsoltam ezután, nem használtuk.Felettünk is van egy baba,fél évvel fiatalabb a fiamnál,hozzá sem kell bébiőr, mert én arra is felébredek, ha ő sír.Mondtam is az elején,amikor nagyon sokat sírt a szomszéd baba,hogy az én fiam két hónapos korától nem kelt fel éjszaka,így tudtam pihenni, de most bepótoltam a szomszéd babával az éjszakázást.
2010. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk se kutya, se szomszéd baba, de a picifiam fel szokott sírni álmában. Rosszat álmodik és kész. Mire bemegyek hozzá, alszik tovább.
2010. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi városban lakunk,és fogtuk a taxisokat,másik frekvencián másik gyereket,meg hasonlók...szóval nem is használjuk...
2010. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!