Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18napos a kisbabám, lassan el...

18napos a kisbabám, lassan el kell kezdenünk levegőzni, sétálni? Mikor menjünk? Ha éppen ébren van (kb1-másfél órákat tud csak fennt lenni) vagy mikor tudom h aludna? Vagy még ráérünk a sétával?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 13 naposan mentünk sétálni először,igaz akkor még jó idő volt.(okt.közepe). Szopi után rendbe teszem a legényt,és megyünk. Pár perc múlva el is alszik. Ha nem fúj nagyon a szél,és nem esik az eső szerintem nyugodtan mehettek egy kicsit a levegőre.
2008. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,nyugodtan menjetek,én is mindig etetés után viszem ki a picurt.

Ha nem nyirkos az idő,akkor nyugodtan kiviheted:)

2008. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 2 hetes kora óta megyünk 1-1.5 órát, az 1 órás etetés után. Mivel még most is csak 1 hós, nagyon felöltöztetem, több takaró meg össze lehet hajtani a babakocsi ernyőit is a szél ellen. Imádja, akár süt akár fúj, nem lesz semmi baja! Először csak 5-10 percre vidd ki, majd fél óra, majd jöhet a nagy séta. Ha lehet, mindig ugyanakkor vidd, ilyen hidegben a legjobb a kora délután.. Így is úgy is bealszik, amint kiléptek....:-))
2008. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok.köszönöm a válaszokat
2008. dec. 12. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
mi egy hetes kora óta kivittük, és semmi baja. legalább egy órát levegőzni kell, akármilyen is az idő. d mire beköszönt a hideg, már erősebb lesz :)!
2008. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ahogyan kijöttünk a kórházból, már másnap mentünk. Október végén született a kislányunk, azóta is minden nap megyünk kb. 1 órát sétálni, van hogy 2x.
2008. dec. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!