Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan babakonyha, ami már...

Van olyan babakonyha, ami már jó egy másfél évesnek is?

Figyelt kérdés
Ár nem számít, valami nagyon jót szeretnék. Köszi a tippeket!

2011. nov. 25. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt találtam hosszas keresés után:


[link]


Wanju konyha nagy. Amazonon nézelődtem először, hogy mely konyhákra milyen értékelések vannak, nekem az is számít. Nem akartam műanyagot venni, úgy gondolom, hogy egy fából készültet tovább tudunk használni. Mindenképpen valami nagyon jót akartam.


Meg tudod nézni, a német amazonon mennyi értékelést kapott és csak jókat:


[link]


Én google translator-ral fordítottam le, hogy értsem :-))


Nagy nehezen megtaláltam ezt a konyhát Magyarországon, de csak a mulungu játékboltnál. Megrendeltem, 3 hete érkezett meg. Nagyon jó! Még nem raktuk össze, mert karácsonyra vettük a kislányunkak, aki akkor lesz 16 hónapos.

Ami első látásra is feltűnt, hogy nagyon jó minőség. Az amit a képen látsz, mind a konyhához tartozik (répa (tépőzáras), gomba, tükörtojás, pizza, kenyerek (szintén tépőzáras), a só/bors szóróban van valami, mert zörög ahogy szórod, nagyon jó :-) tartoznak még hozzá edények, evőeszközök is.). Egyedül az tartott vissza kezdetben, hogy olyan szerettem volna, aminek van mosogatója, amibe bele lehet tenni az edényeket, stb. Ennek csak egy kis mélyedés a mosogatórész, de nagyon élethűen úgy csinálták meg, mintha tele lenne engedve vízzel. Nagyon jól néz ki. Nekem fontos volt még, hogy legyen hely, ahova pakolhatunk, ha más kiegészítőket veszünk még a konyhához később (újabb edényeket pl).


Én azt hiszem, hogy megtaláltam a tökéleteset. :-)

2011. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!