Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnak fülbevaló? (Baba)

Kisfiúnak fülbevaló? (Baba)

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek arról, hogy esetleg egy pár hónapos kisfiúnak fülbevalója legyen?

2021. nov. 2. 22:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon ellenzem a csecsemőkori füllyukasztást. Semmiről se marad le, ha később ő maga dönthet a dologról.

Másrészt fiúnak... hát, maradi is vagyok, és szerintem nagyon rossz ötlet.

2021. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Fiúnak semmilyen életkorban nem való fülbevaló, szegény babából kár bohócot csinálni, így, hogy ki sem fejlődtek még a nemi jellegek, majd sok bókot lehet bezsebelni vele. ("Milyen szép kislányod van!")
2021. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem majd ha ő akar magának majd csinálta de el dönteni helyette semmiképp pláne fiúnak
2021. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Lánynak sem engedném lyukasztani, nemhogy fiúnak!
2021. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Baba korban semmilyen nemnél nem engedném. Fiúnak később... talán, de nem szívesen
2021. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%
Beteg vagy, kérdező!
2021. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kifejezetten tetszenek az ékszeres férfiak, nekik is jól tud állni egy fülbevaló, de kisfiú babának semmi esetre sem tennék a fülébe. Fiamnak sincs, ha később szeretne, semmi akadálya, de amíg ő nem kéri, eszembe sem jutna
2021. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
Lánynak simán, bár fogzásnal előszeretettel szedik ki a fülükből a babák. De fiúnak semmiképp, olyan b..zis számomra az egy pötty fülbevaló. Majd később ha akar úgyis kilöveti.
2021. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%
Persze egyből toljatok bele egyzámbójimmis keresztet. .ajd ő lesz a legmenőbb a putritokban.
2021. nov. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha nem zavar, hogy mindenki kislánynak nézi majd....

Mondjuk lánynál se értettem soha, miért kell fület lyukasztani csecsemő korban.

2021. nov. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!