Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tescoba be lehet menni...

A Tescoba be lehet menni babakocsival?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok és szeretnék elmenni a Tescoba. Be lehet menni babakocsival? Vagy van csomagmegőrző? Nem rémlik, hogy láttam volna valaha is babakocsit odabent. :( Mások hogyan oldják ezt meg? 15 hós a babám, szóval bele tudom már ültetni a bevásárló kocsiba, de akkor hová tegyem a babakocsit? :S
2010. szept. 4. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vidd csak be nyugodtan. ha van annyira bunko az or, hogy megszolja, fordits hatat neki, es hagyd ott. szukseged van a kocsira. ezt meg kell ertenie.
2010. szept. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan akarod tolni a babakocsit és a bevásárlókocsit is az üzletben? Hagyd a babakocsit az őrnél,és kérd meg,hogy hozzon be az utcáról neked bevásárlókocsit!
2010. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én voltam már a debreceni tescoban babakocsival,senki nem szólt semmit, de ha szóltak volna,mondtam volna,hogy viszlát és mentem volna máshová:ritkán vásárolok ott, de mindig sok babakocsist látok.Amúgy gondolj bele, hogy ha egy három hónapos babával mennél,hova tennéd?Én kiskosarat szoktam vinni, ha babakocsival megyek.
2010. szept. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem Debrecenben, de a pesti tescokba folyamatosan járok babakocsival. Nem szoktam nagy bevásárló kocsit vinni, hanem mostanában a kis kosár gurulós és hosszú füle van, tudod magad után húzni. Legalábbis felénk ilyen van, én azzal szoktam menni, ha nem elég, akkor a babakocsi aljába is pakolok. Engem még nem szóltak meg, igaz meg szoktam mutatni a kasszánál, hogy nem maradt semmi a kocsimban.
2010. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi hál isten nagybevásárlásra 3-asban járunk! :)

De akkor mindig visszük a babakocsit!Egyikünk azt tolja másikunk a bevásárlókocsit!

Mostanában voltuk kettesbe is,én is agurulós kosarat vittem!Viccesnek is éreztem hogy tolok is és húzok is valamit :)De ránk sem szóltak még ránk!Eger

2010. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bemehetsz babakocsira, de egyre figyelj, ha van benne olyan, amit a boltban kapható, akkor címkéztesd fel az őrrel.

Pl. popsitörlő, víz, bármi.

Egyszer velünk a fél csomag popsitörlőnket majdnem kifizettették, mert eszembe sem jutott, hogy meg kell mutatni.

2010. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Beviheted a kocsit.

De ha a kocsiban viszed a gyereket hogyan tolod a bevásárlókocsit? Csak kérdem, mert ezt én nem tudnám kivitelezni. Vagy többen mentek, pl. a pároddal?


Off (bocsi):

Ha már bontott a cucc, ami nálad van és szólnak, akkor egyrészt mondják meg hol használtad el, másrészt mielőtt nekiállnak vádaskodni, nézzék meg a kamera felvételeit, mert folyton azt lesik.

A kocsist vidd be nyugodtan, ahova nem engednek be vele én be sem megyek, az ő veszteségük, nem az enyém. Ha meg ki akarnak küldeni, akkor főnök/tulaj, aztán panaszkönyv, végül eljönni és a netre szépen feltenni a boltot, egy másolatot a cikkről meg szépen elküldeni a boltnak.

Ennyi.

21.sz., vegyék tudomásul, hogy az anyák az egyik legnagyobb fizető szegmens, ehhez lehet igazodni.

2010. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Én a sport babakocsira ráteszem a kosarat, ha egyedül vagyok. Nem kell bevásárlókocsi.
2010. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én még nem is hallottam olyat, hogy a Tescoba ne lehetne bemenni babakocsival. Én is mindig bevittem. És több anyukát is láttam már babakocsival.
2010. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Be lehet menni.

Amúgy ha nem engednek be, mond meg nekik, h dugjanak az orrod alá egy olyan papírt, amire feketeén-fehéren le van írva h nem lehet. Ilyet úgysem tud hozni. Te pedig szépen besétálsz. Nehogy már egy pici babás anyukának fájjon a feje h hova menjen vásárolni.+panaszkönyv

2010. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!