Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos újszülöttem nehezen...

Pár napos újszülöttem nehezen ébreszthető, és egész nap penyhüdt, laza. Nálatok volt ilyen? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Délután jön a védőnő, természetesen tőle is megkérdezem.
2021. nov. 17. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszített sokat a súlyából?
2021. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Mi az oka? Az talán, hogy alszik? Pár napos, mit vársz tőle, ki kell pihennie a születést neki is. Vagy mit kellene csinálnia? Breaktáncolnia és ordítania egész nap? Ha nem feltűnően sárga és eszik rendesen akkor nem kell minden szaron aggódni, majd feléled ha összeszedte magát de sok újszülött meglehetősen aluszékony.
2021. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Miért ébreszted fel?
2021. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
"Miért ébreszted fel?" - Ha én sem alszok, más se aludjon.
2021. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj nem megbántani akarlak, de ha ennyire nem vagy képben ideje lenne elolvasni egy könyvet, mert még nagy meglepetések érhetnek. Az újszülöttek rengeteget alszanak, ugyanis nekik is ki kell pihenni a születésüket. Ha nem sárgult be és ha ébren van eszik teljesen felesleges keltegetni. Pisis pelust figyeld, ha van pisi jól van.
2021. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem riogatásból és első babánál nekem sem tűnt volna fel, de nekünk így derült ki a kicsi szívbetegsége. Ha tényleg annyira nehezen kel fel és nem is eszik rendesen, akkor mindenképp lássa gyermekorvos.
2021. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Az rendben van hogy sokat alszik egy újszülött, de azért 3-4 óránként fel kell ebrednie enni. Ha rendszeresen ébreszteni kell 5-6 óra alvás után az már lehet baj, és a kerdezo nem írt konkrétumot. A legjobb amit tettel hogy beszéltél a vedonovel, remélhetőleg tovabbkuld az orvoshoz ha kell.
2021. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem aludt sokat, ès erős izomtónusa volt. Bàrmikor èbreszthető volt, mellette mozgàsra, zajra reagàlt. Èn elvinnèm a helyedben mèg a napokban orvoshoz.
2021. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sárga picit? Nekem is elején úgy kellett keltenem etetni
2021. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit mondott a védőnő?
2021. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!