Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha alig van kézben a baba?

Baj ha alig van kézben a baba?

Figyelt kérdés
3honapos a fiam. Alig van kézben. Ha szabad ilyet mondanom nem igényli?! Születése óta nagyon nyugodt baba akkor sir csak ha éhes. Sose kellet még azert ölbe vennem mert nem maradt volna máshogy. Eteteskor nyilvan kezembe van meg meg szoktam szeretgetni babusgatni olyankor felveszem de már löki magát ki a kezemből le teszem semmi baja. Jelenthet ez rosszat a fejlődésében?
2021. nov. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Az én babám sem az a matrica típus, remekül elvan a játszó szőnyegen, hason, háton, gügyörög, próbálja elérni a játékokat.

Simán tudok mellette enni, főzni vagy igazából bármit.

Ritkán szól, hogy már eleget volt lent, akkor felveszem, de én inkább szerencsésnek érzem magam.

Egy fél órát lazán elvan kb 2 hónapos kortól, most 5.

2021. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Az en gyerekem se igenyelte 16 honapos mar es magatol bujik meg puszilgat neha keri h vegyem fel de csak hogy olelgessen par percig es megy a dolgara. Nem latom hogy kevesbe kotodne. Szerintem konnyebb volt igy az elso ev hogy nem kellett cipelnem.
2021. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, én nem tudtam felvenni, a férjem lerakta mellém reggel a franciágyra és ott voltunk estig, néha odahúztam neki a játszoszönyeget, de felemelni nem tudtam, teljesen normális, bújós kislány lett.
2021. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám kisfia tipikusan az a gyerek, aki elvan ott ahova teszed, csak akkor sírt ha éhes volt. Ha felvettük igaz nem ellenkezett de egyáltalán nem igénylete. Mostmár 15hónapos, elfoglalja magát, tesz-vesz, csak akkor szól ha éhes vagy fáradt. Néha odamegy anyához,apához egy egy ölelésre de kb ennyi, megy is tovább.

Szerintem ezzel semmi gond, pici még, változhat de ha ilyen személyiség az se gond.

Nekem a fiam extra anyás, igényli, hogy kézben legyen de néha jobban szeretném ha kicsit önállóbb lenne (9hónapos)

2021. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább élvezed és örülj neki. Az én fiam extrém anyás még 3 évesen is. Baromi nehéz így létezni. De ő ilyen. Akinek nem ilyen, ne legyen lelkiismeret furdalása. Megkapja tőled amire szüksége van. Élvezd hogy nyugodtan tudod csinálni mellette a dolgod.
2021. nov. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!