Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Beres csepp mennyire hatásos...

A Beres csepp mennyire hatásos és véd meg a megfázástol betegségektöL? Ti adtok Béres cseppet gyermekeiteknek-babaitoknak?

Figyelt kérdés
Lanyom most tolti az 1 evet
2021. nov. 23. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
soha nem adtam, nem beteges, pár megfázás volt eddig (17 hónapos)
2021. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Én csak azért adtam, hogy jobban egyen, de nem vált be.

Amúgy nem beteges szerencsére, 20 hónapos.

2021. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk nem volt hatásos. Sajnos ami a legjobb volt, azt tudtommal már nem gyártják (de lehet rosszul vagyok informálva) Dr. Theiss Aktiv Immun. Most helyette a Marslakócskák rózsaszín dobozozást használjuk ( Imuno forte szirup). Ezt egy hetes intenzív kúraként érdemes kezdeni, utána csak naponta egyszer adtam, de ez hosszú távon lazább székletet eredményez.
2021. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1%

Hát, én soha nem adtam sem ezt, sem vitamint, sőt, egy első naptól tápszeres gyermekem volt (nem saját döntés, kényszer volt, sajnos). Évi egy nátha volt a max ovi, iskola alatt.

25 éves.

Tavasszal a közvetlen kollégái (egy iroda, hat fő) közül csak ő nem szedte össze a vírust.

Egy hónapja egy ötfős vacsora után csak ő nem lett beteg.

Jelenleg az élettársa pozitív, a lányom meg tök egészséges, negatív tesztekkel.

2021. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

10kg felett adható.

Nekünk halottnak a csók volt.

2021. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

3#


Nekünk is az vált be, egyik patikában sem kapni,neten sem találom. 😕

2021. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Még étvágy serkentőnek sem hatásos. :/

Ez egy elég "ha hiszel benne működni fog" termék..

2021. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
6 nekem a patikában mondták, hogy országos készlethiány van belőle, mert elvileg nem gyártják már. Reméltem, hogy rosszul tudták. Talàn majd lesz helyette valami, ami legalább ennyire hatásos lesz.
2021. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi isszuk, meg a gyerek is kap súlyának megfelelő cseppeket. Hogy ettől-e vagy sem, de nekem nincs gondom vele, elég ellenállóak vagyunk mindannyian a megfázásokkal szemben, pedig nemrég került közösségbe a lányom is, de nem az van, hogy 1 hét oviban-3 hét otthon...
2021. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet nézni, hogy miből mennyi van benne. Nevetségesen semmitérő.
2021. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!