Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam valamit vagy...

Elrontottam valamit vagy ilyen a temperamentuma? Tudok még rajta valtoztatni? Vagy magától változik vagy így marad vajon?

Figyelt kérdés
5 hónapos babám alapvetően egy mosolygós, nyugodt gyerek. Viszont nagyon hamar kiborul különböző dolgokon és átmenet nélkül, óriási hangerővel ordít. Azt hiszem a kezdetektől, vagy legalábbis pár hetes kora óta ilyen (miután elmúlt a sárgasága).

2021. nov. 24. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Baba, mégis mit vársz tőle, mit csináljon hogy kifejezze a nemtetszését?
2021. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Arról beszélek, hogy egyből torkaszakadtából ordít. Nem várok mást, hogy sírjon, ha valami baja van, de nem tudom mennyire normális az, hogy ilyen hangos és hogy semmi átmenet nincs szinte az egészben,tehát ha baja van, akkor rögtön max. hangerő.
2021. nov. 24. 15:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy ilyen a "temperamentuma"? Ez nem temperamentum.


A hirtelen sírás általában fájdalom miatt van... gondolom fogzik.

2021. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az enyém ezt csinálja

általában fogzik vagy fáj a hasa

2021. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lesz rosszabb is :)

Kitartást

2021. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem temperamentumos, hanem BABA :)
2021. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Senkinem érti kb a kérdést úgy tűnik. Nem azzal van a bajom, hpgy sír. Hanem, hogy más babákhoz képest sokkal nagyobb a hangereje és sokkal hamarabb elkezdi... Tisztában vagyok vele, hogy egy gyereknek vannak nyűgjei es
2021. nov. 24. 21:56
 8/15 A kérdező kommentje:
H sírnak is néha
2021. nov. 24. 21:57
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Hány más, öthónapos gyerekkel vagy napi kapcsolatban?
2021. nov. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De ez akkor se temperamentum, amit te tudsz befolyásolni. Hagyd abba a mártírkodást, rohadt fárasztó lesz egy idő után, neked is!


Hangosabb a gyerek. Ez van, az enyém is hangosabb, a PIC nővérektől kaptam anno a megjegyzést hogy van torka, mit ne mondjanak. Most akkor a nővérkék rontották el a gyerekem, írjak panaszt?

2021. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!