Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire rossz, ha másfél...

Mennyire rossz, ha másfél éves gyermekemnek 8,11 hónapos kortól való üveges bébiételt adok?

Figyelt kérdés

Külföldre utazunk 1 hétre és vinnék magammal vésztartaléknak (a szállodában csak reggelit és vacsorát kapunk). Eddig is volt, hogy adtam neki, szereti őket. Nem baj, ha ilyen kisebbeknek valót kap?

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 5. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemhiszem, hogy gond. A mienk pont 1,5 évesen, egyik napról a másikra többé nem fogadta el az addig imádott babakaját.

Csak nehogy így járjatok azon a héten. Azóta kizárólag csak a mienk kell neki.

Jó nyaralást.

2010. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj. Én is szoktam még adni neki néha olyat, mert van amelyiket szereti, de én inkább már a darabosokat adok neki, ha nem eszi meg a rendes kaját, mert nem igazán akarja rágni a dolgokat, pedig már 20 hós lesz.
2010. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi baja nem lesz, kislányom 23 hós, de még mindig, ha bébiétlet kell ennie, csak az univer 8 hós zöldséges - rizses-marhahúst hajlandó megenni.

2010. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2010. szept. 5. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kislányom és én is adok néha neki ilyet. Sőt, még uzsonnára a 4-5 hónaposoknak való sütőtökös vagy más pépeset is adom, mert kedveli.
2010. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy az, hogy hány hónapos kortól adható, az azt jelöli csak, hogy hány hónapos kor előtt ne add semmiképpen, felső határ nincs. :)
2010. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Az én 1,5 éves lányom simán megeszi a 4 hónaposnak való sütőtököt, hozzákeverek húst, vagy halat.

Ha lusta vagyok szokott kapni üvegeset, uzsonnára is, ha úgy adódik

Neki a kaja mennyisége a fontos és hogy időben egyen, imádj a hasát:-))))

Amkor hétfőn jöttünk hazafelé kocsival a tengertől, uzsira is üveges bébikaját kapott.

Amúgy nekünk mi bajunk lenne pl- az alma-banánpürétől?

2010. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!