Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csak anyatejes újszülött és...

A csak anyatejes újszülött és nagyobb babák pisilnek és kakilnak is, vagy csak kakilnak?

Figyelt kérdés

Jobban belegondolva szerintem persze naná, h mindkettőt csinálják, hiszen az egyik a bél, a másik a vese mellékterméke, szemete.


A kérdésem tán abból ered, h kisbabákra vigyázva feltűnt, h szinte mindig csak kaki van a pelusban, de persze lehet, h az már pisivel együtt van...


Ma láttam tán először csak pisit egy öthónapos kisbabánál, de előtte is feltűnt, h szerintem sosem találtam még csak pisit babapelusban.


Persze azt is tudom, h nálunk, felnőtteknél is gyakran vizelés közben jelentkezik a székelési inger, így tán ez születésünk óta így van? Vagy az újszülöttek nem is pisilnek? Szerintem de, biztos, de nem tudom biztosan, ezért kérdezem. :)



2021. dec. 6. 07:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Te jó ég... 🤦🏼‍♀️
2021. dec. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Marha jól használod ám a szavazás opciót is 🤣
2021. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Miért vigyázol kisbabákra?

Ne haragudj, de még ha fel is merül bennem egy ilyen hülye kérdés, előbb azért rászánok 3 másodpercet, hogy megtalálom-e a választ az interneten "kutakodva", mielőtt égetem magam 😂

Még ha névtelenül is.


Például:

[link]

2021. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

#2, igen 😂 Feltesz egy feleletválasztós kérdést, és eldöntendő kérdésre adható válaszokra lehet szavazni 😂

Biztos reggel van még, ez az oka.

2021. dec. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem csak egy kérdésem van: akik rádbízzák a gyereküket, tudják, hogy semennyire nem értesz hozzájuk???
2021. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Hö? Ezt komolyan kérded? Meg amúgy, mi a tököm ez a szavazás? :D Anyám...
2021. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

6-os

Az sem túl megnyugtató a jövőre nézve, hogy már öten szavaztak igennel 🤣

2021. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
7-es, akkor én lőttem egy nem szavazatot :D
2021. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#2: Nem értem, mi a problémád a szavazással? Az, hogy tényre kérdeztem rá és nem véleményre? Nem mindegy?


#3: Mert ez a szakmám, végzettségem és a munkám, bár régen tanultam és nem ezzel foglalkoztam azóta folyamatosan, így vannak, dolgok, amiket elfelejtettem. Nem érzem égésnek, a te hozzászólásodat annál inkább alázásnak és megszégyenítésnek, de azért kösz a legalább hasznos linket.


#4: a feleletválasztós és az eldöntendő kérdés ugyanaz, szóval tán nálad van reggel, kötekedik, de ő maga mond hülyeséget...


#5: Értem én, hogy csak kötekedés a te visszakérdezésed célja is, én mégis válaszolok neked normálisan: senki sem tökéletes, akik pedig rám bízzák a gyerekeiket, azok mind mások tapasztalatai, tanácsai alapján teszik ezt, mind a saját benyomásaik alapján rólam, mind az általam bemutatott papírok alapján. Még szerencse, hogy én hiszek a nincs hülye kérdés elvben és nem futamodok meg megszégyenítések elől.


1., 6., 7. és 8. válaszolók: hozzászólásaitok nem hasznosak és azokat a moderátor figyelmébe is ajánlottam.

2021. dec. 8. 12:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9.

"Mert ez a szakmám, végzettségem és a munkám"

Dzsízösz! Azt hittem a kérdésed alapján, hogy kb. 10 éves vagy. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ezt a szakot amúgy bárki be tudja akkor ezek szerint fejezni?


(Szerinted az általad feltett "A csak anyatejes újszülött és nagyobb babák pisilnek és kakilnak is, vagy csak kakilnak?" kérdésre lehet igennel vagy nemmel válaszolni? Eldöntendő kérdésre vonatkozó válaszokat adtál meg szavazáshoz egy kiegészítendő kérdésre... Jó reggelt.)

Ezzel az erővel akkor mi is jelenthetnénk, hogy "a kérdésből nem derül ki, mi a kérdés"...

2021. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!