Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mikor múlik el, hogy...

Anyukák mikor múlik el, hogy a büfi csak másfél óra múlva jön ki? Kislányom 8hetes lesz, és őrült nehezen jön neki a büfi?

Figyelt kérdés
Pedig mindenhogy próbálom,espumisant adok neki,leteszem felveszem mégis,és emiatt nem tud aludni,mert beragad egy büfi.Elmúlik ez???
2010. szept. 6. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Miután megetetted a válladhoz veszed és kicsit paskolod a kis hátát?! Nálunk ez bevált , igaz volt , hogy kb 5 percig is csináltuk de jött a büfi.
2010. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!10 hetes a kislányom és ugyanez volt mint nálatok!Új tecsnikát tanultam!!!Megfogod a kis hónalja alatt,magad elé emeled,az ujjaiddal tartod a kis fejét és óvatosan jobbra balra meglóbálod 4x 5x!Majd magadhoz öleled és már kint is a büfi!:)))1 hete csinálom és eddig mindig bejött!:)))Egy természetgyógyász mutatta meg!Próbáld ki!Max nektek nem használ!De ártani biztos nem fog!:)))Írd meg majd,hogy mi lett...
2010. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hátha...de jó lenne
2010. szept. 6. 07:56
 4/8 A kérdező kommentje:
hát mi 2óra hosszáig csináljuk,de semmi:(
2010. szept. 6. 08:21
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem büfiztettem, a nagyot nem is kellett, a kicsit letettem és amikor elkezdett mozgolódni, felemeltem meglóbáltam és büfizett is.
2010. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
talán ez a lóbálás bejön,de nem kiabálom el:)
2010. szept. 6. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
evés után fektesd hasra, az is segíthet!valahol a neten olvastam, egy doktornő ajánlotta valakinek és valóban hatásos.
2010. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
próbáltam én már mindent,de így is jó két óra mire kijön a büfi:(
2010. szept. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!