Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van alapja annak, hogy azt...

Van alapja annak, hogy azt erzem igy a dackorszak kozepen, hogy a gyerekemmel megromlott a kapcsoltunk?

Figyelt kérdés

2,5 eves es az egesz nap gyakorlatilag egy egybefuggo konfrontacio. Nagyon kimerito lelkileg, sztem o is tobbszor van epp kiborulva mint jokedveben. Bant h ennyiszer ra kell szolnom (de nyilvan vannak szabalyok es hatarok es ha mondjuk dobalja a jatekat igen is ra kell szoljak stb), hogy hiaba keresem az arany kozeputat megis rengetegszer kell nemet mondanom neki, mindig olyat akar amit nem lehet, emelle folyton rosszlkodik ledobja az asztalrol a kajat es varja h mit reagalok.(nyilvan vannak kovetkehmenyei az ilyen viselkedesnek tehat nem hagyom h a fejemre noljon most nem ez a kerdes lenyege)


Korabban mindent meg tudtam vele beszelni, elmeseltem neki reszletesen h ha vmit nem szabad akkor az miert van stb most meg le se tojja, ordit stb

Azt erzem h elveszitjuk a bensoseges kapcsolatunkat es nagyon megvisel :(


2021. dec. 8. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy természetes folyamat, a fejlődésének része. Emiatt nem fog kevésbé szeretni, nem szakad meg a bensőséges viszonyotok. Érthető, hogy kimerítő, túl kell élni ezt az időszakot.
2021. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Én is így jártam, aztán ahogy egyre nagyobb lett egyre elviselhetetlenebbé vált, ma már ott tartunk, hogy örülök, ha nincs itthon, már ha hozzám szól minden bajom van (8 éves)
2021. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha eljutunk erre a szintre mint ti, utolso, az csakis az en hibam lenne. Gyerekek meg, nekunk kell tudni hogy tereljuk jo iranyba a kapcsolatunkat, o honnan tudna. Sajnalom hogy te igy jartal, en bizom benne nem marad igy es megtalalom a megoldast
2021. dec. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!