Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem muszáj teszteltetnem...

Ugye nem muszáj teszteltetnem az egyèvesem covid-ra?

Figyelt kérdés
Sajnos nagy a valòszìnűsège, hogy elkaptuk apukámtòl, aki mèg negatìv volt szombaton, a fiamat jöttek köszönteni (mindig csinálnak tesztet, ha találkoznak az unokával),azonban este már èrezte, hogy kapar a torka, gyenge, másnap otthoni antigèn teszttel pozitìv lett este, majd hètfőn is. Ekkortòl karantèban vannak. Fèrjemnek ès nekem is tegnap fájt a fejünk, viszont frontèrzèkenyek is vagyunk, a telet vègig tüsszögjük, teázzuk, az èn torkom folyton reszel tèlen. A fiam is köhentett tegnap 2-t,ma is kb 2-t. Nèha tüsszög, de nála ez is előfordul, fogzásnál is köhècsel ès minimálisan folyik az orra oyankor, szòval most ezekből a tünetekből hogy legyek okos? Szombattòl elvileg már kène mutatnia a tesztnek? Tegnap csináltunk, negatìv. Mèg holnap vagy holnapután csinálunk itthon, vettünk patikában orrosat. Egyèbkènt az egèsz család oltott, elèggè fèltem a fiam, de eddig ugyanolyan az ètvágya, láza sincs ès jò a kedve, pörög. Akik elkapták, hány nap múlva èszleltèk a tüneteket ès mikor lett pozi a teszt? (Nem PCR, azt tudom, hogy azonnal reagál, mìg az antigèn orros sajnos csak kèsőbb). Köszönöm!
2021. dec. 9. 11:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem idegesìtem, inkább elszomorìt, hogy egyesek itt mekkora lovon ülnek. Engem arra neveltek, hogy ne bántsak másokat szavakkal sem, pláne, ha azok nem vètettek ellenem, meg lehet ìrni egy vèlemènyt kulturáltan is :) A kèrdèsre választ kaptam, remèljük a legjobbakat, aztán hètfőn már okosabbak leszünk...
2021. dec. 10. 11:24
 22/24 anonim ***** válasza:
A Best momos írásod kinek szólt?
2021. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Megérteném ha csak úgy tusszogne hogy sehol egy covidos, de így a covidos nagypapával nem értem. Ez van, nem tudom megerteni miért kell ilyen fene mód ellenállni. De oké ne teszteljétek, én már csak azért megtenném hogy megnyugtassam magam, hogy anyaként mindent megtettem és nem beteg a gyerek. Ha pedig úgyis tudod, hogy nem teszteled akkor minek tetted ki a kérdést?
2021. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Megvettem a tesztet. Beszèltem a dokival. Èn is fèltem, de speciel nem is tudtam ilyen tesztről, amit linkeltek. Nem volt felesleges a kèrdès. Nyugi.
2021. dec. 10. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!