Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól altatjátok pizsamában...

Mikortól altatjátok pizsamában a babátokat? És alá adtok még bodyt is eleinte? És zoknit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A 4. hónaptól babanapozóban aludt, mert jó lezser viseletnek tartottam a melegben.

Most 7 hónapos, újra rugdalódzóban alszik+hálósapika.

Nappal body+nadrág+póló a ruházata. Melegben ruhácska vagy póló nadrág vagy csak body volt a felszerelése.

2010. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém 16 hónapos,most már aludt párszor rendes pizsiben is,adtam alája bodyt és zoknit is.Szerintem body nélkül max jövő tavasszal-nyáron fogom ráadni a pizsit,mert nem akarom hogy éjjel kint legyen a dereka.Zokni marad egy jó ideig,az biztos
2010. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Februári a kisfiam, 18 hónapos. Nyárig body és rugiban aludt. Onnantól kezdve nincs rajta zokni és body se pizsi alatt. Egyberészes pizsiben alszik, nyáron bodyban.Takaróval van takarva, sosem volt beteg.Télen sincs rajta zokni, tehát 5 hós korától zokni nélkül alszik télen is.
2010. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 6 hónapos korától alszik sima, 2 részes pizsiben. Alá body, ha nagyon hideg van, akkor hosszú ujjú body. + zokni.

Nyáron body-ban aludt.

2010. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem még 2 hónapos sincs a kislányom, de már pizsiben nyomja este, én pl nem adok alá bodyt mert beleizzad és így fázik meg, zoknit viszont szoktam adni rá mert nincs lábfeje a pizsigatyónak, a lényeg az hogy be legyen jól takarva éjszaka :)
2010. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nekem fél éves a kisfiam, és most gondolkozom, hogy veszek neki egy-két pizsit. Csak a gumis zoknikkal nem vagyok kibékülve, a gumi nélkülit pedig lerúgja egyből. De majd megoldom.
2010. szept. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!