Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok ti már olyat a...

Tapasztalatok ti már olyat a babátoknál, hogy lilul a karja, ha hónaljnál van megfogva? Ha igen akkor mikor es mitől múlt el?

Figyelt kérdés
6 hónapos babamnak lila a karja ha fogom a hónaljánál, a babaúszáson tamácsonyták a Tsmt tornász felkeresését. De én Dévényeshez kértem már időpontot. Arra gondolok túl feszes ott az izma.

2021. dec. 17. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomod az eret...
2021. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl szorosan fogod. Az izomhoz semmi köze, az erekhez van. Próbáld más szögben, kevésbé erősen fogni.
2021. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az eret nyomod vagy túl erősen fogod. Amikor elkezdtük a lányommal a babaúszást, mi is így jártunk. Nem jó helyen fogtam, erősen. Amikor már máshol, máshogy fogtam, nem lett lila. Persze ettől függetlenül még lehet feszes az izomzat, de attól nem lesz lila.
2021. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lilás elszíneződést a vér okozza, tehát nem izomprobléma az oka, hanem az erek záródnak el.
2021. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!